Znáte revoluční technologii barvení vlasů INOA? Seznamte se s technologií barevní na olejové bázi bez amoniaku i s barvení speciálně určeným pro bílé vlasy. 

V roce 2009 L´Oréal Professionnel rozpoutal na trhu s barvami revoluci zvanou INOA, která se proslavila novou technologií ODS (Oil delivery system) na olejové bázi bez amoniaku. Za necelé tři roky, se to nejlepší stalo ještě lepším a INOA se zjednodušila ze třech složek na dvě, a to díky technologii ODS2. To ale nebylo všechno – v roce 2011 se objevilo řešení pro zralé ženy, které touží po dokonalém krytí bílých vlasů a zároveň po nádherných lesklých vlasech plných objemu. Přišla INOA SUPRÊME v třísložkovém provedení.

Po všech inovacích a úpravách nastal správný čas, aby se i INOA SUPRÊME zdokonalila a zjednodušila. A proto se v únoru 2013 promění ve dvousložkovou INOA SUPRÊME 2 s technologií ODS2 a komplexem Densilum, který dokonale splní všechny požadavky zralých žen a doplní tak služby INOA na salonu.

INOA SUPREME

INOA SUPREME

INOA SUPRÊME – vše co potřebují zralé vlasy

Ženy považují své vlasy za symbol ženskosti a mají k nim specifický vztah. Právě na tento speciální vztah se zaměřuje INOA SUPRÊME 2, která přináší řešení pro všechny problémy vlasů a vlasové pokožky zejména zralých žen – bílé vlasy bez lesku a elasticity, málo odolné vůči vnějším vlivům či sušší a citlivější vlasová pokožka. Ženy s vysokým procentem bílých vlasů mohou působit smutně a nevýrazně. Jejich pleť je matná a zbytečně zdůrazňuje příznaky stárnutí jako jsou vrásky a povadlá pleť.

INOA SUPRÊME 2 je barva, která dokonale kryje bílé vlasy. Není třeba ji míchat se základním odstínem, samotná tuba již obsahuje vyváženou kombinaci pigmentů. Je ideální pro ženy s více než 70 % bílých vlasů. Barva INOA SUPRÊME 2 se aplikuje smíchaná s rich oxidantem 20 vol. čímž se dosáhne nádherných tzv. dvojitých odlesků, které pleť rozzáří. Současně barva INOA SUPRÊME 2 efektivně bojuje proti všem příznakům stárnutí vlasů díky komplexu Densilum, který vlasy posiluje.

Eva VIROSTKOVÁ, Technologická ředitelka L´Oréal Professionnel ČR  

Pro mě jako technologa a kadeřníka je INOA SUPRÊME 2 splněním snu – je to třešnička na kompletním servisu služeb barvení INOA na salonu. Tato barva plní očekávání a požadavky klientek na barvu, která dokonale kryje jejich bílé vlasy. Navíc je toto krytí doplněno nádhernými dvojitými odlesky, které rozzáří každý typ zralé pleti. Vlasy jsou bohatší a pevnější než před barvením a to díky komplexu Densilum. Vlas si udrží svou hydrataci po dobu až šesti týdnů. Navíc je tato barva šetrná k vlasové pokožce, a to vše bez nepříjemného zápachu. A teď to nejpodstatnější – po barvení INOA SUPRÊME 2 vypadají klientky skutečně alespoň o 15 let mladší!

Eva VIROSTKOVÁ, Technologická ředitelka L´Oréal Professionnel ČR

Péče o barvené vlasy INOA COLORCARE

Produkty INOA COLORCARE jsou vytvořené v dokonalé synergii s barvou INOA. Působí jako ochrana vlasového vlákna proti vnějším vlivům a pro zachování dokonalosti vaší barvy až do další návštěvy salonu.

Zdroj obrázků: L´Oréal – INOA

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník