Laboratoře L’Oréal představují novou červenou barvu INOA Carmilane. Obsahuje Carmilane, nový červený pigment s výjimečnou intenzitou a trvanlivostí.

Nová barva na vlasy INOA Carmilane s ultra silnou přilnavostí k vlasovému vláknu přináší revoluci do světa červených odstínů barev. Červená barva ještě nikdy nebyla tak intenzivní, živá a dlouhotrvající!

INOA Carmilane je barva na vlasy pro náročné

K nestárnoucím barevným trendům jednoznačně patří červená. Barva vášně, nesmrtelná a odvážná. Barva vlasů, která je spojována s charismatickými ženami, které se nebojí vyniknout. Právě tyto ženy patří mezi vděčné, avšak velmi náročné klientky kadeřnických salonů. Proč? Protože podle nedávného průzkumu v západní Evropě až 75% žen, které nosí červený odstín vlasů, nesvěří péči o ně nikomu jinému než svému stálému kadeřníkovi.

INOA Carmilane - krása naruby

INOA Carmilane – krása naruby

Červený odstín vlasů na míru

V první řadě, už jen výběr správného červeného odstínu je velmi náročnou záležitostí. Žena, která se rozhodne pro červenou barvu vlasů, patří podle mnohých psychologických studií k ženám, kterým nechybí sebevědomí, odhodláni a nekompromisnost. A ta se projevuje i při výběru odstínu vlasů. Červenovlásky také často bojuji s problémy jako je kvalita vlasů nebo nepříjemné pocity při barveni na vlasové pokožce. Jako největší problém ale můžeme označit netrvanlivost červených odstínů a jejich vymýváni. První den jsou červené vlasy korunou krásy své nositelky, ale postupem času jejich odstín slábne a s tímto problémem bojují červenovlasé ženy a jejich kadeřníci po celém světě.

INOA Carmilane - nedokončené lemování

INOA Carmilane – nedokončené lemování

Proto L’Oréal Professionnel přináší INOA Carmilane – první karmínovou červenou na míru s ultra silnou přilnavostí k vlasovému vláknu.  Díky použití technologie ODS (Oil delivery system) ve zcela nové řadě odstínů INOA červené odstíny získávají novou dimenzi. INOA Carmilane je nová oxidační barva bez amoniaku, která dokonale vyjadřuje intenzivní, živou a sofistikovanou krásu červené s dlouhotrvajícím barevným výsledkem. A navíc poskytuje dokonalý komfort a respekt k vlasovému vláknu a pokožce, bez nežádoucí vůně. Kvalita vlasů se viditelně zlepšuje aplikaci po aplikaci.

INOA Carmilane - splash light

INOA Carmilane – splash light

Inovativní technologie INOA Carmilane

Po 8 letech výzkumu a 15 registrovaných patentech přináší laboratoře L’Oréal novou červenou barvu. Obsahuje Carmilane, nový červený pigment s výjimečnou intenzitou a trvanlivostí. Červený pigment Carmilane vyniká mezi ostatními červenými pigmenty svou velikostí. Spojuje se s ostatními barvenými molekulami do nových, větších molekul a díky tomu vytváří pevnější připojení k vlasovému vláknu a zabezpečuje tak vyšší odolnost proti vymývání. Barva je extrémně dlouhotrvající, protože je hluboko uzamčena ve vlasovém vláknu. A navíc 100% kryje bílé vlasy. Červená ještě nikdy nebyla tak intenzivní, živá a dlouhotrvající!

INOA Carmilane - profesionální rozdíl

INOA Carmilane – profesionální rozdíl

Zdroj obrázků: L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník