Pro sezónu podzim/zima 2014/2015 vytvořil Honza Kořínek účesy pro všechny ženy, které chtějí působit přirozeně, ale zároveň je pro ně důležitý sexappeal.

Kadeřník Honza Kořínek představuje účesy podzim/zima 2014/2015 ve své nové kolekci – a opět na známých tvářích. Nová kolekce střihů a účesů z Hair studio Honza Kořínek pro podzim a zimu 2014/2015 nese tak trochu netradiční název „The Fairies of the future“ – v překladu „Víly budoucnosti“. Jedná se módní kolekci účesů, která je inspirována světovými trendy a navazuje na velmi úspěšné kolekce kadeřnického týmu pod vedením Honzy Kořínka.

01-honza-korinek--the-fairies-of-the-future--ucesy-podzim-zima-2014-2015

Co říká o své kolekci účesů podzim/zima 2014/2015 Honza Kořínek?

Účesy podzim/zima 2014/2015 The Fairies of the future přináší inspiraci pro všechny dámy a ženy, které chtějí působit žensky, přirozeně, ale zároveň je pro ně důležitý sexappeal. „Jsem rád, že se nám opět povedly vytvořit účesy a střihy, které mají šmrnc a jsou něčím zajímavé. Pro focení si vždy vybíráme různé typy modelek a ani tentokrát tomu nebylo jinak. I v této kolekci jsme se zaměřili na barevnost. Ta, jak už to tak na podzim bývá, není tak výrazná, jako v případě jarních a letních kolekcí,“ říká o své práci Honza Kořínek

Kořínkova kolekce Víly budoucnosti je dost odlišná od těch ostatních. Žádné podzimní nálady, melancholie ani zimních vloček a bílých per se nedočkáte. „Chtěli jsme, tak jako u spousty věcí, abychom byli odlišní. Kožichy ani barevné listí? To nepřipadalo v úvahu. Účesy a střihy ale nadcházející roční období reflektují,“ prozrazuje majitel kadeřnického studia Honza Kořínek a dodává. „Vlny, zapletené a vytahané copy, lví hříva, nebo i extravagantní velký cop zapletený zezadu dopředu. I barevnost vlasy ladí s podzimem a zimou. Tmavé, hnědé i přírodní odstíny dominují, jsou ale osvěženy výraznou měděnou barvou a nechybí ani samozřejmě velmi povedená a zajímavá blond, která bude velkým hitem letošního konce roku i začátku toho nového,“ přibližuje svou práci Honza Kořínek.

FOTOGALERIE: Honza Kořínek – účesy podzim/zima 2014/2015

  • Fotografie účesů a kolekce: Petr Kozlík/Hair studio Honza Kořínek
  • Vlasy: Honza Kořínek, Pavla Machová
  • Make-up: Klaudie Havlová
  • Styling: Jan Čtvrtečka

Jaké tváře si pro svoji podzimní a zimní kolekci vybral Honza Kořínek tentokrát?

Kdo jsou víly Honzy Kořínka? Honza Kořínek si pro svoji novou kolekci  podzim/zima 2014 vybral čtyři krásné a charismatické ženy. Herečku Petru Horváthovou, která se stala tváří Hair studia Honza Kořínek již podruhé, oblíbenou herečku Barboru Motlovou, DJ-ku a modelku Nikolu Zvěřinovou a slovenskou herečku a modelku Lenku Vacvalovou.

Petra Horvátová – herečka

Herečka Petra Horváthová se stala tváří kolekce Hair studio Honza Kořínek už podruhé. Letos však zcela v jiné podobě, jako „víla budoucnosti“. A to v nejnovějším počinu kadeřníka Honzy Kořínka, který nese název The Fairies of the future. 

„Petra je krásná žena, má skvělé vlasy a navíc, troufnu si odhadnout, mi naprosto důvěřuje, a tak je jí skutečně jedno, co jí na hlavě vytvořím. A to mě na tom baví,“ říká kadeřník Honza Kořínek

Petra Horvátová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

Petra Horvátová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

I oblíbená herečka je ze spolupráce nadšená. „Nebudu lhát, já zase tak často módním vlasovým trendům nepodléhám, ale když přijde nabídka od Honzy Kořínka, pokud mi to čas dovolí, tak nikdy neodmítnu. Jeho výtvory jsou vždy úžasné,“ říká seriálová Vendy. Ta si čas našla, i přestože měla v létě hodně práce. Hrála totiž pod širým nebem na Pražském hradě v LSS v představení Mnoho povyku pro nic, zkoušela a k tomu se vrátila před televizní kameru v seriálu Cesty domů III. „Bylo toho hodně, ale jsem ráda, za to, co mi život přináší. Já si nestěžuji. Práce jednou je, podruhé není – a teď zrovna je a to je skvělé. Seriál Cesty domů mám ráda – je tam perfektní tým a kolektiv, na který jsem se moc těšila,“ upřesňuje své pracovní plány mladá herečka. 

V soukromí si teď užívá zasloužené lásky a je moc spokojená. I když přítele netají, do společnosti ho zatím často nevyvedla. „Už jsme oslavili roční výročí a nemáme nijak velkou potřebu se ukazovat. Je nám spolu dobře a to je nejdůležitější. Svedl nás dohromady skvělý projekt Mental Power Prague Film Festival, za což jsem vlastně hodně ráda, ten projekt je pro mne totiž srdcový a mám ho ráda,“ uzavírá s úsměvem a jiskrou v oku Petra Horváthová.

Barbora Mottlová – herečka

Jednou z výrazných tváří letošního podzimu a zimy v Hair studio Honza Kořínek bude i oblíbená herečka Barbora Mottlová. I ona zazářila v kolekci The Fairies of the future. Oslní v krásných přirozených a hlavně trendy odstínech blond.

 „Bára má krásné vlasy, jen jsme je trochu oživili. Dodali jsme jim lesk a sílu, tak aby vypadaly zdravě. U toho jsme se drželi trendu, který právě teď do Česka přichází,“ vysvětluje kadeřník Honza Kořínek. Bára se na fotografiích prezentuje žhavý trend a stejně tak žhavé jsou i její fotky. „Je neskutečně sexy. A to je vidět i na všech fotografiích, které vznikly. U Báry jsme volili přirozené vlny, ze kterých jsme pracovali ve všech účesech, které jsme na herečce vytvořili,“ popisuje svou práci majitel vlasového studia Honza Kořínek

Barbora Mottlová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

Barbora Mottlová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

„O nabídce nafotit tyto fotky jsem dlouho nepřemýšlela, Honzova práce i práce jeho kolegyň se mi moc líbí, takže vlastně nebylo o čem přemýšlet. Trochu jsem se zalekla, když došlo na stříhání, ale nakonec to nebylo nic razantního a vlasy mi kadeřnice Karolina krásně sestříhala a přitom zachovala jejich délku. Upřímně toho jsem se bála nejvíc,“ říká s úsměvem herečka Barbora Mottlová. Ta má za sebou velmi náročné pracovní léto a rozhodně se tak vůbec nenudila. „Léto pro mne bylo ve znamení práce. Celé dva měsíce jsem hrála na Letní scéně Galerie Harfa a bylo to úžasné, sice nám moc nepřálo počasí, ale zvládli jsme to a lidé se bavili,“ popisuje. 

I nadcházející období pro ni bude náročné.  „Nudit se rozhodně nebudu, divadlo, zájezdy, natáčení seriálů – stále se občas objevuji v Ordinaci v Růžové zahradě a čeká mne natáčení pokračování První republiky. Těch projektů, na které se těším je ale samozřejmě víc,“ prozrazuje mladá herečka, která zatím toho pravého nenašla. „Nikam se nehrnu, není kam spěchat. A hlavně nemám nijak velkou potřebu o svém soukromí mluvit. Ale asi až ten pravý přijde a budu to tak cítit, tak se o tom dovíte,“ říká Mottlová.

Nikola Zvěřinová – DJ a modelka

Nikola Zvěřinová s Honzou Kořínkem spolupracuje na různých projektech. A nafocení podzimní a zimní kolekce The Fairies of the future byla jen jednou z aktivit. „Nikola je milá, krásná a úspěšná žena. Společně jsme toho už udělali víc. Jako DJ nám Nikča hrála na našich narozeninách a postarala se o skvělou atmosféru. Vybrali jsme ji i jako jednu z tváří do našeho videa „Ona day, five destineis“. A když jsme přemýšleli o tvářích pro letošní podzim a zimu, byla jasnou volbou,“ říká o spolupráci kadeřník Honza Kořínek

Na Nikole Zvěřinové, se podařilo ukázat, že i s tmavými vlasy může žena vypadat něžně a romanticky. „Tím, že je Nikola výrazný tip, chtěli jsme ji ukázat v jiném světle. Proto nese na hlavě rozvolněné účesy, mě osobně se moc líbí zezadu zapletený cop, který působí i lehce extravagantně. Nikola je sexy a proč to světu neukázat,“ prozrazuje Kořínek. 

Nikola Zvěřinová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

Nikola Zvěřinová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

Na jedné fotce dokonce Nikola odložila podprsenku. „Je to práce, nejsou to žádné erotické fotky, je to umění a při tom, když je potřeba, musí i spodní prádlo dolů,“ směje se Nikola a dodává. „Honza a jeho tým ví, co dělají. Vše je vždy skvěle připraveno, takže když přijde nabídka, vždy ji ráda přijmu. Pro mě je důležitá i atmosféra. Fotograf Petr Kozlík je profík a ví, kam chce modelku nasměrovat,“ hodnotí Nikola Zvěřinová. 

Ona sama v životě zažívá období, které je plné změn. „Je to pravda, letos se toho už docela dost změnilo. Rozhodla jsem se přijmout novou výzvu a změnila jsem práci. S Petrem jsme se rozhodli pomaličku začít rekonstruovat a opravovat dům ve Slivenci,“ říká nadějná DJka. S manželem Petrem Zvěřinou toho mají v plánu hodně. „Oba máme teď hodně práce, jsem ráda, za každou chvíli, kterou společně strávíme. V létě jsme si užili dovolenou na vodě, kterou oba milujeme a blížící se podzim bude právě ve znamení rekonstrukce,“ uzavírá Zvěřinová.

Lenka Vacvalová – herečka a moderátorka

Slovenská herečka a moderátorka Lenka Vacvalová je díky své barvě vlasů asi v nejnovější kolekci The Fairies of the future nejvýraznější. Její výběr byl pro kadeřníka Honzu Kořínka jasný. „Lenka se nebojí výrazných barev, červené odstíny ji sluší a upřímně ani si ji moc nedovedu představit v něčem jiném,“ vysvětluje svůj výběr Kořínek. Vacvalová se na fotkách objevuje v docela netradičních účesech. „Tak výrazná osobnost můžeme mít na hlavě cokoli a bude jí to slušet, o tom jsem přesvědčen. Zároveň jsme využili možnosti ukázat Lenku v tak trochu jiném světle,“ říká kadeřník Honza Kořínek

Lenka Vacvalová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

Lenka Vacvalová v účesu Honzy Kořínka z kolekce podzim/zima 2014/2015

„My jsme se na nafocení fotografií domlouvali celkem dlouho a letos v létě to konečně vyšlo. Těšila jsem se na to,“ říká nadějná herečka Lenka Vacvalová, ale zároveň dodává, že přišly i obavy. „Nebudu lhát, trochu v rozpacích jsem byla, přeci jen jsem zvyklá na rovné vlasy nebo lehké vlny, já osobně moc neexperimentuji a to, co jsem na hlavě měla bylo dost neobvyklé,“ vysvětluje své pocity. Nakonec je prý ale s fotkami spokojená a líbí se jí. „Teď už jsem v klidu, ale pracovně jsem jednomu účesu říkala „Jarda Jágr“ – myslím si, že ten se buď bude líbit, nebo ne – podle mne nic mezi tím nebude,“ usmívá se sexy zrzka, která se už těší na podzim. 

„Ano těším se, protože mne toho čeká spousta. Natáčení, moderování, filmy ale také práce pro Fashion TV. Je toho prostě hodně,“ říká Slovenka, která letos zazářila i na červeném koberci na filmovém festivalu v Karlových Varech. „To byl pro mne ohromný zážitek, bylo mi ctí být vedle ostatních hereckých kolegů, kteří jsou pro mne i vzorem a celé spolupráce si velmi vážím. Festival a finále mezinárodní soutěže neslyšících pro mne byly ty největší zážitky,“ uzavírá spokojená Vacvalová.

Zdroj obrázků: Honza Kořínek

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník