Jaké podzimní trendy účesy doporučuje prestižní český kadeřník a duše pořadu o proměnách New Look Honza Kořínek? Podívejte se na kolekci Street of LOVE!

Kadeřník Honza Kořínek je pokud jde o trendové sezónní kolekce účesů jeden z nejproduktivnějších českých kadeřníků. Tentokrát nám na podzim nabídl hned dvě. Ta druhá, autorská kolekce účesů Honzy Kořínka pro letošní sezónu podzim a zima 2015/2016, která je současně kampaní redesignovaného pořadu New Look na Prima LOVE, má také jedno velké prvenství. Poprvé se Kořínkova účesová kolekce fotila mimo studio a ateliér. Takže název kolekce Honza Kořínek – Street of LOVE je skutečně opodstatněný! V kolekci jako modelky nechybí známé tváře: Barbora Mottolová, Eva Decastelo a Daniela Révai. Fotografie nafotil Petr Kozlík.

Honza Kořínek – Street of LOVE: podívejte se na nové trendy účesy podzim/zima 2015/2016. Fotografie kolekce jsou současně kampaní obnoveného pořadu New Look, který nově každou sobotu vysílá Prima LOVE.

Honza Kořínek – Street of LOVE: podívejte se na nové trendy účesy podzim/zima 2015/2016. Fotografie kolekce jsou současně kampaní obnoveného pořadu New Look, který nově každou sobotu vysílá Prima LOVE.

Logicky se tak tvářemi kolekce staly tři VIP ženy, které se budou pravidelně objevovat na televizní obrazovce. „Holky jsou krásné, mají nádherné vlasy a práce to byla velmi příjemná. Evu Decastelo už známe dlouho a už jsme spolu toho nafotili hodně, i Barbora Mottlová byla už byla tváří jedné z našich kampaní a Danielu Révai jsem měl na starosti poprvé,“ říká oblíbený a uznávaný kadeřník Honza Kořínek.

„Bylo to, dá se říci poprvé, co jsme s týmem opustili ateliér a vyšli do ulic. Od toho názve Street a proč láska? No protože tato kolekce bude zároveň i soužit jako kampaň a promo fotky našemu pořadu New Look, který se nově od podzimu vysílána na televizní stanici Prima LOVE,“ vysvětluje kadeřník Honza Kořínek.

FOTOGALERIE: Honza Kořínek – Street of LOVE

Street of LOVE by Honza Kořínek

Honza Kořínek do své fashion kolekce účesů Street of LOVE zkusil podle vlastních slov vtěsnat vše, co je dnes aktuální a trendy ve světě účesů. Navíc ale neodolal a jako obvykle popustil uzdu fantasie a přidal také nemalou špetku extravagance. „Vždy když pracujete s vlasy, které jsou nakrepované, tak jako u Evy Decastelo, účesy působí dost nadčasově a většinou jsou na fotkách krásné, ale pro běžné nošení to moc není,“ objasňuje Honza Kořínek.

Honza Kořínek – Street of LOVE: Eva Decastelo

Honza Kořínek – Street of LOVE: Eva Decastelo

Do své kolekce neopomněl Honza Kořínek umístit ani výrazné a módní copy. Jako modelka pro tento hit posledního roku mu posloužila herečka Barbora Mottlová. „Bára má velmi kvalitní vlasy a má je dostatečně dlouhé. Copy jsou trend a velký hit. Proto jsem se rozhodl na ní ukázat několik variant. V kurzu jsou copy jak zapleten přímo u hlavy, tak ale i povolené copy, po případě kombinace těchto stylů. Zároveň se ale z copánků dají tvořit i účesy a to jednoduše tím, že upletené copánky spínáte,“ komentuje svoji copatou část kolekce Street of LOVE Honza Kořínek.

Honza Kořínek – Street of LOVE: Barbora Mottlová

Honza Kořínek – Street of LOVE: Barbora Mottlová

Honza Kořínek dokázal v kolekci Street of LOVE odpovědět také na otázku mnoha krátkovlásek – co s krátkými vlasy když chceme v daný den vypadat jinak a lépe, nebo třeba když se potřebujete učesat pro nějakou společenskou příležitost. V kolekci Street of LOVE Honza ukazuje, že krátká délka vlasů vás omezovat nijak nemusí! „Krátké střihy nejsou překážkou. Musí být ale kvalitně ostříhané a propracované, pak s nimi můžete velmi dobře pracovat,“ říká kadeřník a několik variant úpravy krátkého účesu předvedl na reportérce Daniele Révai. Kolekce Honza Kořínek – Street of LOVE tak obsahuje i Wet Look, který byl především hitem v létě, ale i na podzim ho podle Honzy Kořínka budeme na ženách vídat. „Mokrý vzhled je prvoplánově určen pro letní dny, ale myslím si, že krátkovlasé ženy si ho mohou dopřát i na podzim. Vlasy totiž nejsou mokré, je působí mokrým dojmem a ta krátké střihy v tomto stylingu vypadají velmi sexy,“ dodává Honza Kořínek.

Honza Kořínek – Street of LOVE: Daniela Révai

Honza Kořínek – Street of LOVE: Daniela Révai

O kolekci účesů Honza Kořínek – Street of LOVE

Název kolekce: Street od LOVE

Sezóna: podzim/zima 2015/2016

Vlasy: Honza Kořínek

Salon: Hair studio Honza Kořínek 

Make-up: Klaudie Havlová

Foto: Hair studio Honza Kořínek / Petr Kozlík

Zdroj obrázků: Hair studio Honza Kořínek

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník