AICHI může proměnit i vás! Hledají se odvážné modelky do semifinálové proměny AICHI 2016. Přihlaste se ještě dnes!

Vyhlašujeme pátrání po odvážných ženách, které se nechají proměnit od nominovaných kadeřníků a jejich týmů v prestižní kadeřnické soutěži AICHI 2016. Získáte nový sestřih i barvu vlasů – a hlavně neopakovatelný zážitek.

Jak se přihlásit do proměny AICHI 2016?

  • Hlásit se můžete do půlnoci 5. května 2016 přes tento registrační formulář.
  • Vyplňte registrační údaje, přiložte svou aktuální fotografii a uveďte, který z termínů (7. 5. nebo 8. 5. 2016) upřednostňujete.

[contact-form-7 id=“82302″ title=“AICHI 2016 – hledání modelek“]

Kdy si udělat čas?

Semifinálové kolo AICHI 2016 se bude konat 7. a 8. května 2016 v kadeřnické akademii Bomton (Blanická 15, Praha 2). 

Bližší informace obdržíte po ukončení výběru. Rezervujte si celý den – čeká vás stříhání, barvení, líčení a focení před proměnou i po ní.

AICHI může proměnit i vás! Hledají se odvážné modelky do semifinálové proměny AICHI 2016. Přihlaste se ještě dnes!

AICHI může proměnit i vás! Hledají se odvážné modelky do semifinálové proměny AICHI 2016. Přihlaste se ještě dnes!

Koho hledáme?

Dohromady 24 žen či dívek. Máme pouze dvě podmínky: musí vám být 18 nebo více let a nesmíte mít vlasy černé ani barvené hennou. Pak už stačí jen věřit kadeřníkovi – proměna je totiž zcela v jeho režii. Všichni soutěžící se zavazují, že budou brát ohled na vzhled i životní styl či zaměstnání modelky a vizáž jí vytvoří skutečně na míru.

♥ TIP

Podívejte se na kadeřníky, kteří jsou v semifinále AICHI 2016 a na jejich účesy. Možná teď promění „do krásy“ právě vás.

Co všechno vás čeká?

Na jeden den budete mít šanci stát se modelkou. Hlavním bodem programu je úprava vlasů: soutěžící kadeřník či kadeřnice vám na míru vytvoří nový sestřih a vybere novou barvu. Profesionální vizážista vás pak nalíčí a na závěr proběhne focení. „Váš“ tým pak bude soutěžit v semifinálovém kole prestižní soutěže AICHI 2016.

Co je ve zkratce AICHI?

Prestižní soutěž s tradicí od roku 2003, ve které se každoročně utkají kadeřníci a experti na ženskou krásu. Čtrnáctý ročník byl zahájen v průběhu února 2016, vyhlášení vítězů proběhne při slavnostním galavečeru 11. října v pražském Foru Karlín. Více informací se dozvíte na www.aichi.cz nebo na fb.com/aichicz.

Zdroj obrázků: Bomton – AICHI

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník