Hairchalk je první make-up na vlasy, který ženám umožní okamžitě a zároveň dočasně proměnit svoji barvu, stejně jako třeba lak na nehty nebo rtěnka.

Díky Hairchalk vlasy získají výrazné barevné akcenty, které působí přirozeně a vypadají trendy – vlasy se stanou skutečným módním doplňkem. Hairchalk ale není pouze pro fanoušky módy. Každá žena může experimentovat s touto nezávaznou barvou a nosit ji při jakékoliv příležitosti! Je to první make-up na vlasy, který vám umožní bezstarostně experimentovat s barvami na vlasy. Jako klasický makeup je i Hairchalk smývatelný.

Hairchalk je první make-up na vlasy

Hairchalk je první make-up na vlasy

Hairchalk – nový trend pro ženy, které milují barevné vlasy!

Blogy, sociální média i redaktoři lifestylových médií, všichni nás informují o tomto novém trendu, jehož průkopníkem jsou IT GIRLS a celebrity. Ženy po celém světě se dnes nechávají inspirovat tímto návykovým vlasovým trendem a Hairchalk od L’Oréal Professionnel je ten produkt, který vám ho umožní následovat!

Díky Hairchalk vlasy získají výrazné barevné akcenty, které působí přirozeně a vypadají trendy – vlasy se stanou skutečným módním doplňkem. Hairchalk ale není pouze pro fanoušky módy. Každá žena může experimentovat s touto nezávaznou barvou a nosit ji při jakékoliv příležitosti! Je to první make-up na vlasy, který vám umožní bezstarostně experimentovat s barvami na vlasy.

Hairchalk je první make-up na vlasy

Díky jednoduché aplikaci je tato inovativní služba novou hvězdou mezi službami v salonech a kadeřnictvích. Odborná aplikace kadeřníka umožní každé ženě získat Hairchalk look za pouhých 5 minut! Musí si jen zvolit odstín, který si jí nejvíce líbí. Na výběr je pět zářivých odstínů – růžová, fialová, modrá, zelená a korálová – a tři jemné odstíny zvýrazňující barvu blond, hnědých a velmi tmavých vlasů.

Hairchalk je také hit módních mol

Nový trend Hairchalk přinesl L’Oréal Professionnel také na přehlídková mola. Tato inovativní technologie dočasného barveí se stala hitem londýnského Fashion Weeku pro sezónu podzim a zima 2014. Špičkové módní přehlídky zahrnující například Felder Felder nebo Ashish předvedly Hairchalk jako odvážné barevné vyjádření a součást celkového looku. Hairchalk byl také jednou z hvězd poslední Vogue Fashion Night Out ve městech jako Paříž, Milán nebo Madrid.

Hairchalk je první make-up na vlasy

Revoluční technologie Hairchalk

Díky své revoluční technologii je Hairchalk po uschnutí odolný proti setření a vymývá se při mytí. Barevné efekty ve vlasech teď můžete střídat jako odstíny rtěnky. Zalíbí se ti, vezmeš si ji a sundáš si ji, kdykoliv se ti zachce! Hairchalk je dokonce k dostání i pro klienty pro domácí použití. K dostání je v salonech L’Oréal Professionnel už od února 2014.

Doporučená prodejní cena: 405 Kč.

Zdroj obrázků: L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník