Hair Fashion Point otevřel na Zličíně kadeřnictví v novém outfitu!

V pražském obchodním centru Metropole bylo znovuotevřeno prestižní kadeřnické studio Hair Fashion Point. Představilo novou vizuální identitu i logo.

Hvězdné osobnosti české scény, Dalibor Gondík, Markéta Hrubešová s dcerou Christel, Martina Gavriely a Petra Černocká, se na Zelený čtvrtek sjely do pražského obchodního centra Metropole, aby slavnostně znovuotevřely prestižní kadeřnické studio Hair Fashion Point k příležitosti změny vizuální identity salónu.

014-Hair-Fashion-Point-Praha-Zlicin-znovuotevreni-2014

Moderátorského žezla se ujal Dalibor Gondík. Společně s majitelkou salónu Žanetou Dostálovou odhalili inovativní koncept Hair Fashion Point a logo. Nejen že událost připomněla úspěchy studia a nové portfolio služeb, ale HFP se při této příležitosti i představil jako držitel prestižního francouzského kadeřnického titulu „Privilège“ a „Haute Coiffure Française“.

Označení Salon Kérastase Privilège je oceněním salonu za roční školení a úspěšné složení zkoušek celého týmu, prohloubení profesionality a označení odborného vlasového poradce Kérastase. Haute Coiffure Française je prestižní označení salonu, který vstoupí do této francouzské asociace kadeřníků. Je to označení, které Vám ručí za to, že celý tým je školen předními francouzskými kadeřníky na střihy a největší trendy.
Zdroj: informace Hair Fashion Point

Kadeřnické umění v Hair Fashion Point je inspirováno francouzskou módou, a proto se i celý slavnostní křest nesl ve francouzském stylu od podmanivé hudby, vybraných kulinářských pochutin až po ukázky kadeřnického umění na finalistech soutěže Tvář roku ČR a SR 2014, pořádané modelingovou agenturou Narimodels. Modelky a modely byli oděni do futuristických kostýmů, jež podtrhly preciznost, eleganci a exkluzivitu účesů vytvořených Žanetiným odborně vyškoleným týmem. Žaneta Dostálová řekla: „Náš profesionální tým kadeřníků se od roku 2010, kdy byl salon založen, posouvá vpřed a neustále překračuje hranice kreativity a tvořivosti. Titul salonu Privilège nám vynesly naše skvělé výsledky jak na českém, tak světovém trhu.“

GALERIE: Znovuotevření Hair Fashion Point Praha-Zlíčín

Pro hosty odhalení inovativního konceptu Hair Fashion Point připravili organizátoři exkluzivní dárek v podobě lahve vína, ochutnávky tekutého předplatného od Dvě Deci. Dvě Deci je česká „frančíza“ francouzské společnosti Le Petit Ballon, v čele se světově uznávaným a respektovaným sommelierem, Jeanem Michelem Delucem, který sám vína pečlivě vybírá.

Kontakt: Hair Fashion Point, Řevnická 121/1, 155 21 PRAHA 5

Zdroj obrázků: Hair Fashion Point / L`Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník