Plzeňský kadeřnický salon Hair Art Design představuje svoji novou kolekci účesů pro zimu 2014/2015. Dámské účesy doplňuje také účes pro muže.
Plzeňský kadeřnický salon Hair Art Design představuje svoji novou kolekci účesů pro zimu 2014/2015. Dámské účesy doplňuje také účes pro muže.

Hair Art Design představuje nové účesy pro zimu 2014/2015

Plzeňský kadeřnický salon Hair Art Design představuje svoji novou kolekci účesů pro zimu 2014/2015. Dámské účesy doplňuje také účes pro muže.

Mnohdy se nadchneme pro účesy, které vypadají skvěle na stylizovaných fotkách, ale pro běžný život nejsou vůbec praktické. Nová kolekce účesů pro zimu 2014/2015 plzeňského kadeřnického studia Hair Art Design je zcela jiná. Kadeřnický tým se rozhodl představit účesy vhodné pro každodenní nošení, které nejsou jen o dokonalé fotce, ale také o tom, že svého nositele či nositelku dělají krásnějším. „Všechny účesy jsou stylizované do jednoduché elegantní běžné nositelnosti, avšak zároveň vždy s nějakým zajímavým efektem, který naruší klasičnost,“ říká o nové kolekci účesů manažerka kadeřnictví Hair Art Design Jaroslava Vlková.

Kolekce účesů Hair Art Design zima 2014/2015 – blond lob s růžovými akcenty.

Kolekce účesů Hair Art Design sází na nejmódnější trendy a tak rozvlněný blond lob oživují růžové pramínky a růžovou najdeme i v platinovém blond účesu na patce, kam navíc přibyly také kontrastně šedočerné prameny. Z „peroxidové“ blondýnky je díky jemným barevným akcentům moderní a vkusná žena, která se nebojí být kreativní.

Kolekce účesů Hair Art Design zima 2014/2015 – krátké blond vlasy s růžovými a šedočernými pramínky.

V kolekci účesů Hair Art Design pro zimu 2014/2015 nechybí ani povedený výčes. Je to skvělý účes pro období firemních party, večírků, ale také jako účes na ples nebo účes do divadla. Vlasy jsou tónované do koňakových odstínů a velice decentně jsou některé pramínky osvěžené tak červenými tóny. Tento nádherný hladký drdol vás jako společenský účes nikdy nezklame.

Kolekce účesů Hair Art Design zima 2014/2015 – elegantní slavnostní drdol.

Účesy z kolekce Hair Art Design zima 2014/2015 nejsou jen pro mladší ročníky. Jsou to ideální účesy také pro ženy středního věku nebo pro starší dámy, které ocení mladistvý účes omlazující celkový vzhled.

Jaroslava Vlková, manažerka kadeřnictví Hair Art Design
Jaroslava Vlková
manažerka kadeřnictví Hair Art Design

„Soustředili jsme se na účesy, které by chtěli nosit i naši běžní klienti, kteří často musí dodržovat střídmost vzhledem k povolání, avšak zároveň chtějí působit trendy. I proto jsme vybrali modelky o něco starší, aby působily reálněji,“ dodává k manažerka kadeřnictví Hair Art Design Jaroslava Vlková.

Hair Art Design také pro muže

Posledním účesem v kolekci Hair Art Design je pánský krátký střih. Jeho největší zvláštností je výrazný kontrast mezi vystříhanými, nebo spíše vyholenými boky kolem uší a plnovousem. Je to velice módní forma pánského střihu, která nastupuje jako nový trend pro pánské účesy v roce 2015.

Kolekce účesů Hair Art Design zima 2014/2015 – pánský účes z kolekce.

O kolekci účesů

 • Kadeřnický salon: Hair Art Design
 • Kolekce účesů: zima 2014/2015
 • Kadeřník: kadeřnický tým salonu Hair Art Design
 • Make-up a styling: Eliška Matějková
 • Fotografie účesů: Karel Královec
 • Použitá vlasová kosmetika. barvy L’Oréal, styling a styling L’Oréal a Kérastase

Kontakt

 • Hair Art Design
 • Rybářská 10,  301 00 Plzeň
 • Tel: +420 603 472 002
 • E-mail: hairartdesignm@gmail.com
 • Web: http://www.hairartdesign.com/
 • Otevírací doba:
 • Po-pá: 9:00 až 18:00

[wpgmza id=”3″]

Zdroj obrázků: Hair Art Design

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník