SoftHard kolekce účesů plzeňského kadeřnictví Hair Art Design je vytvořena přímo majitelkou salonu Monikou Kosteckou. Odpoutejte svoji mysl od běžného života a nechte se nabudit společenskou noblesou červeného koberce a jeho ikonami. Která žena by nechtěla, alespoň na jednu noc vyzkoušet skutečný glamour styl? 

Majitelka plzeňského kadeřnictví Hair Art Design, Monika Kostecká, vytvořila inspirativní kolekci účesů v glamour stylu. „Inspirace mé kolekce SoftHard  je o kontrastech ženskosti úspěšné ženy. Taková žena ví co potřebuje. Kolekce účesů se hodí na pracovní schůzku i do společnosti. Styl účesu je univerzální pro každou nečekanou příležitost během dne a večera. Zvolila jsem kovové odlesky šatů s protikladem teplého nádechu odstínů vlasů. Kontrast barev zvýrazňuje tvary architektury účesu,“ prozradila autorka série účesů, Monika Kostecká, majitelka kadeřnictví Hair Art Design.

Glamour vlny

Jak na to: Aplikace barvy majirel 7,34. Vlny byly tvořeny za pomoci Fresh dust spreje, který dodal strukturu jemným vlasů, Volume lift tužidlo ke kořínkům a Fix design sprej pro závěrečné pevné zafixování vln.

Účes Glamour vlny, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Účes Glamour vlny, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Retro glamour styl

Jak na to: Na zesvětlené vlasy Platiniem bez amoniaku zvolila majitelka Hair Art Design přípravek Inoa s 3% vyvíječem odstín 10,21 a mezi barvené vlasy tenké melíry. Ve spodní linii nad uchem a čelem byl aplikován lehký efekt dialight 7,31.

Péče Kérastase: Elixir Ultime olejíček, nectar Thermigue.

Styling: Infinium 4. Vlasy byli vyžehleny a zaobleny hranou žehličky.

Účes Retro glamour styl, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Účes Retro glamour styl, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Volume styl

Jak na to: Monika Kostecká z kadeřnictví Hair Art Design vlasy modelce nabarvila Diarichesse a Dialight 6,31. Pak pouze kolem obličeje vytvořila jemné melíry Platiniem bez amoniaku. Vlasy se natočily na větší kulmu a kartáčem jemně rozvrstvily do objemu.

Péče Kérastase: Chroma Thermigue.

Styling: Lift vertige, Fresh dust, Infinium 3.

Účes Volume styl, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Účes Volume styl, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Pop styl

Jak na to: Modelka je nabarvená Diarichesse a Dialight 6,31 s melíry Platinium bez amoniaku. Do účesu se nad čelem upevnil základ s podložkou a přežehlené vlasy se rovnoměrně sepnuly vlásenkami do podložky.

Péče Kérastase: Chroma Thermigue.

Styling: Fix design sprej.

Účes Pop styl, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Účes Pop styl, kadeřnictví Hair Art Design – Monika Kostecká.

Monika Kostecká vytvořila čtyři společenské účesy za pomocí produktů L`Oréal a použila péči Kérastase. Slavnostní účesy Glamour vlny, Retro glamour styl, Volume styl a Pop styl  jsou účesy z kadeřnictví Plzeň – Hair Art Design.

Zdroj obrázků: L`Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník