Kvalitní granule pro kočky zajistí vaší kočce dlouhý a zdravý život.
Kvalitní granule pro kočky zajistí vaší kočce dlouhý a zdravý život.

Granule pro kočky musí být kvalitní!

Kočka je v jídle mnohem vybíravější než pes. Od mala je třeba zvykat kočku na kvalitní granule pro kočky. Víte, které krmivo pro kočky vybrat?

Zatímco moje psi se stravují BARF výživou, tedy postavenou na čerstvém syrovém masu, kočkám naopak svědčí kočičí granule. Jako dlouholetá chovatelka jsem vyzkoušela mnoho typů krmiva, ale jednoznačně jsou kvalitní granule pro kočky tím nejlepším. Proč tomu tak je? Krmení granulemi vám poskytnou volnost. Kočce je můžete v bytě nasypat krmení i na delší období a váš domácí mazlíček tak bez úhony s dostatkem vody přečká i vaši kratší nepřítomnost. Současně granule skvěle fungují jako prevence před problematickými záněty dásní koček, protože mají schopnost čistit zuby od plaku, který bývá zejména po krmení vlhkou stravou v konzervách pro kočky velkým problémem.

Kočka je v jídle vybíravá. Nejlepší je naučit ji na kvalitní granule a značku či dokonce typ vůbec neměnit.
Kočka je v jídle vybíravá. Nejlepší je naučit ji na kvalitní granule a značku či dokonce typ vůbec neměnit.

Krmení BARF je sice lákavé, ale na rozdíl od psů si ne každá kočka na syrové maso zvykne. Moje kočky mohou jít přes den ven a na zahradu a občas něco také uloví, nikdy to ale nejí a k syrovému masu mají jakýsi zvláštní odpor. Po létech strávených v kočičí společnosti vím, že je důležité kočku již od kotěte zvykat na kvalitní granule pro kočky, kterými pak v budoucnu chcete kočku krmit. Kočka je totiž vybíravá a někdy může být i přechod na sebelepší granule velice problematický. Když však kočku na kvalitní krmení naučíte, máte vyhráno. Kočka s vámi prožije dlouhý plnohodnotný život bez nemocí způsobených nekvalitní stravou a žádnou změnu v krmení nebude nikdy požadovat. Ledaže uznáte za vhodné, že třeba váš domácí chlupatý stařík by přece jen už ocenil seniorské granule pro kočky.

Granule pro kočky, které jsou tím nejlepším pro vašeho chlupatého kamaráda!

Granule pro kočky značek Carnilove, Orijen, Meowing Heads, Acana a Annamaet jsou specifické především tím, že neobsahují žádné konzervanty ani barviva. Barevné granulky vaše kočka neocení – to jenom nám majitelům se líbí. Kočka dá přednost chutnému krmení s vysokým obsahem masa. Optimálně je vybírat takové, které nepochází z chovů, ale z volné přírody.

Proč nakupovat granule pro kočky na Zveros.cz?

  • Zveros.cz nabízí bohatý sortiment granulí pro kočky za dobré ceny.
  • Doprava je na veškerý sortiment zdarma.
  • Pokud jste z Brna, můžete využít dopravu kurýrem a zboží mít doma v den objednávky.

Můj tip na skvělé granule pro kočky – Carnilove Chicken & Salmon Cat

Velkým nešvarem krmiva pro kočky je nahrazování živočišní složky obilovinami. Granule pro kočky Carnilove Chicken & Salmon Cat žádné obiloviny neobsahují. Tyto prémiové granule pro dospělé kočky obsahují až 70 % kuřecího masa a masa z lososa. Hodí se pro všechny plemena koček, jsou vysoce stravitelné a současně syté. Takže celkově spotřebujete mnohem méně krmiva a projeví se to pozitivně i na menší potřebě vaší kočky chodit na toaletu.

Prémiové krmivo pro kočky Carnilove Chicken & Salmon Cat neobsahuje žádné obiloviny a granule obsahují až 70 % kuřecího a lososího masa.
Prémiové krmivo pro kočky Carnilove Chicken & Salmon Cat neobsahuje žádné obiloviny a granule obsahují až 70 % kuřecího a lososího masa.

Zdroj obrázků: FL, Zveros.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník