Glitter roots, neboli třpytky v pěšince, jsou virálním módním trendem sociálních sítí. Přidáte se k šílícím teenagerkám?

Takto vniká nová móda. I když… Dovolím si odhadnout, že na počátku tohoto šíleného, ale docela vtipného módního trendu s názvem glitter roots bylo zamaskovat ty ošklivé odrosty, které nám nedají spát a které na nás prozradí šediny, podvůdek s „(ne)přirozenou“ blond i to, že jsme o víkendu prostě opět neměly čas na barvení vlasů. Co vlastně glitter roots je? Prostě všude tam, kde si na hlavě uděláte pěšinku, a je jedno jestli vlevo, vpravo, uprostřed nebo třeba vodorovně s ofinou, aplikujte třpytky. Metalické zlaté, stříbrné, barevné nebo multibarevné. Jak je libo!

Třpytky v pěšince umí maskovat odrosty i osvěžit jinak nudný účes.

Třpytky v pěšince umí maskovat odrosty i osvěžit jinak nudný účes.

Glitter roots 2016 – aneb šílené nápady dříve než začne odvázaná silvestrovská zábava!

Přijde vám to jako blbost? Možná jste už odrostly z touhy po crazy vlasech. Mladé blogerky po internetu však jdou příkladem a jejich fanynky šílí a glitrují! Pěšinka zdobená flitry ve stylu trendu glitter roots je skutečný internetový módní hit! Některý holky nevydržely a mažou si třpytky všude po vlasech. Ale to není ono. Nechte je jen na pěšince a zkuste tak třeba před večírkem nebo plesem oživit svůj účes… (Anebo, psssst! Z-a-m-a-s-k-o-v-a-t odrosty.)

Móda je opět bláznivá! Tentokrát fandí třpytkám na pěšince. Glitter roots je skutečným fashion trendem sociálních sítí.

Móda je opět bláznivá! Tentokrát fandí třpytkám na pěšince. Glitter roots je skutečným fashion trendem sociálních sítí.

VIDEO: Glitter roots – podívejte se jak na to

No jo, móda je móda. Třpytky lze koupit v papírnictví i v bižuterii. Stačí je nasypat na vosk nebo tužící gel. Bacha na černé oblečení, třpytky z vlasů vás mohou zaneřádit. No, budete je mít všude, s tím se smiřte! Ale holky, to ještě nevíte, kam si třpytky sypou muži!

GALERIE: Glitter roots je skutečným fashion trendem sociálních sítí.

Zdroj obrázků: Instagram, Pinterest, Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník