Pánové, buďte gentlemani! Inspiraci najdete v nové kolekci pánských účesů, za kterými stojí Monika Hrazdilová, Sylvie Kluwe a Gabriela Šeligová.

Všudy přítomnou ležérnost vystřídal v pánské módě, ale i v kolekci pánských střihů a stylingu, nový styl se znaky elegance. Do módy se opět vrací muž v dobře padnoucím saku. Na první pohled seriózní, každý detail outfitu zapadá kam má – kapesníček v klopě, důmyslné ponožky, a v neposlední řadě perfektně doladěný střih vlasů. Pokud se podíváte důkladněji, tak spatříte muže s vybraným chováním, čestného, s pokorou k ženám. Toto není jen póza, to je on – gentleman, aneb muž z kolekce Moniky Hrazdilové, Sylvie Kluwe a Gabriely Šeligové #BeAGentleman v nových pánských účesech pro podzim a zimu 2016 a 2017. Buďte gentlemani!

Gentlemani podle Sylvie Kluwe. Sylvie ztvárnila v kolekci #BeAGentleman tři pánské střihy.

Gentlemani podle Sylvie Kluwe. Sylvie ztvárnila v kolekci #BeAGentleman tři pánské střihy.

Gentlemani jako z cukru

Nová pánská kolekce střihů a vlasového stylingu přibližuje muže ctností hodných gentlemana. Vlasové stylistky, Monika Hrazdilová, Sylvie Kluwe a Gabriela Šeligová, z brněnského kadeřnického salonu Monika, podtrhly a oprášily ten pravý mužský šarm, který se dnes ztrácí pod nadvládou ležérnosti. Pánská kolekce účesů je ukázkou, že Brno je dost velké na to, aby i zde muži mohli mít perfektní sako, stejně tak jako dokonale padnoucí střih vlasů. Ve spolupráci s prestižní módní značkou Volanský vznikla kolekce, která představuje, jak originální je mít obojí najednou.

Majitelka Monika Hrazdilová a její účesy v pánské kolekci účesů #BeAGentleman.

Majitelka Monika Hrazdilová a její účesy v pánské kolekci účesů #BeAGentleman.

♥ TIP

Sledujte naši rubriku Pro muže >>

Pánské střihy podzim/zima 2016/2017 pro gentlemany

Pánské střihy FW 2016/2017 pro moderní gentlemany jsou uspořádané, ale pokud se podíváme důkladněji, najdeme i prvky, které tento dojem narušují. Šíje i boky jsou zkrácené, ale kštice si ponechává stále výrazný rozměr. Jeli vlnitá, zůstává přirozená. Jeli rovná, zvýrazní se vyčesáním. Finální pánský styling účesů je založený na dodání textury vlasům a podtrhnutí jejich přirozeného vzhledu.

Účesy pro gentlemany z kolekce #BeAGentleman podle vlasové stylistky a kadeřnice Gabriely Šeligové.

Účesy pro gentlemany z kolekce #BeAGentleman podle vlasové stylistky a kadeřnice Gabriely Šeligové.

Na vzniku kolekce účesů pro muže – gentlemany se podílely tři ženy z týmu salonu Monika v Brně: Monika Hrazdilová, Gabriela Šeligová a Sylvie Kluwe. Pánské obleky a doplňky zajistila značka Volanský. O vizáž se postarala Sylvie Kluwe. Autorem fotografií je Milan Forst.

Kolekce pánských účesů #BeAGentleman

O kolekci účesů salonu Monika – #BeAGentleman
  • Kadeřnický salon: Monika, Brno
  • Vlasy: Monika Hrazdilová, Gabriela Šeligová, Sylvie Kluwe
  • Móda: pánské obleky Volanský
  • Vizáž: Sylvie Kluwe
  • Foto: Milan Forst

O kadeřnickém salonu Monika

Kadeřnický salon Monika se nachází ve středu města Brna. Jeho majitelka, Monika Hrazdilová, se svým pětičlenným týmem, tvoří jeden celek, který jde s aktuálními trendy a stále se vyvíjejícími technikami střihů i barvení. Každoročně se podílí na vzniku několika kolekcí, které jsou inspirací nejen pro brněnské zákazníky.

Zdroj obrázků: salon Monika – foto Milan Forst, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahuCZ

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník