Více než 36 % českých žen si barví vlasy doma. Na výběr máme z celé řady produktů. Seznamte se teď s barvami na vlasy Garnier Color Naturals.

Barvy na vlasy Garnier Color Naturals jsou druhé nejoblíbenější barvy na vlasy v České Republice. Je to permanentní krémová barva na vlasy, která se o vlasy stará i po obarvení. Oblibě žen se těší už 10 let díky trvanlivosti a schopnosti 100% krytí šedin. Její složení je bohaté na přírodní olivový olej, který proniká do struktury vlasů a dodává jim kvalitní péči během barvení.

Řada barev Color Naturals od Garnier obsahuje barvící složku, oxidační činidlo a závěrečnou péči, která je obohacená o přírodní složky – olivový, avokádový a karité olej. Ty mají za úkol udržet vlasy chráněné i po nabarvení. Řada Color Naturals poskytuje širokou škálu celkem 24 různých odstínů tak, aby vyhověla individuálním potřebám co největšího počtu žen.

Řada barev Color Naturals od Garnier

Řada barev Color Naturals od Garnier

Produktová manažerka pro značku Garnier Kateřina Dragonová radí, jako správné postupovat při barvení vlasů i v pohodlí domova:

„První, velmi důležitý krok je samozřejmě výběr toho správného odstínu a druhu barvy. Jak na to?  Pokud toužíte po přirozeném vzhledu a oživení vašeho původního odstínu, je vhodné vybrat si barvu, která je o jeden až dva odstíny tmavší (či světlejší) než vaše původní. Pozor ale při barvení blond vlasů – při nevhodném smíchání studených a teplých odstínů by mohlo dojít k zešedivěni či zmodrání vlasů. Při domácím barvení je vždy potřeba dodržovat přesný postup a brát do úvahy počáteční a výsledný stav.“ (Kateřina Dragonová, produktová manažerka pro značku Garnier)

Intenzitu a druh barvy je vhodné vybrat podle individuálních potřeb – pokud váháte ve výběru správního odstínu, zvolte méně intenzivní barvy, které vydrží 6-8 umytí. Ty intenzivnější přetrvají 6-8 týdnů. Pokud už máte odstín vybraný, můžete použít permanentní dlouhotrvající barvy, jako je  Color Naturals od Garnier, které vydrží víc než 8 umytí a dokonale překryji šediny.

Podle čeho se vlastně barvy na vlasy číselně označují?

K dosáhnutí žádoucího výsledku po barvení je potřeba použití správných odstínů podle tabulky základního rozdělení barev a odlesků. Od základní barvy a odlesku se odvozuje číslo konkrétní barvy uvedené na obale. První číslo představuje základní odstín vlasů a druhé číslo určuje barevný odlesk. Každý základní odstín může obsahovat 1 až 2 odlesky.

Podle čeho se vlastně barvy na vlasy číselně označují?

Jak si barvit vlasy doma?

Na barvení v pohodlí domova si vyhraďte aspoň 40 minut. České ženy upřednostňují barvení vlasů doma kvůli lepšímu pocitu, či oživení a hezčímu lesku vlasů. K tomu většina žen používá obyčejnou misku a štětec, a opakuje barvení přibližně každé dva až tři měsíce.

Kolik stojí barvy Color Naturals od Garnier?

Doporučená maloobchodní cena Garnier Color Naturals: 99,90 Kč

(Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.)

Zdroj obrázků: Garnier

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník