Galavečer AICHI představí 13. října 2015 vítěze posledního ročníku soutěže a také kadeřnickou hvězdu – přijede Angelo Seminara!

Proměny 2015 AICHI už znají vítěze. I když výsledky letošního AICHI 2015 zná zatím jen pár zasvěcených. Slavnostní vyhlášení této mezinárodní soutěže proběhne až 13. října 2015 v prostorách Fora Karlín. Galavečer AICHI, který představí vítězné proměny, začne v 19:30 a svoji show na něm předvede i jedna z největších světových kadeřnických hvězd – kadeřnický talent a umělecký ředitel značky Davines, Angelo Seminara. Pořadatelem mezinárodní soutěže jsou Bomton Studia.

Galavečer AICHI 2015

  • Kdy: 13. října 2015
  • V kolik: od 19:30
  • Kde: Forum Karlín
  • Speciální host: Angelo Seminara
  • Kde koupit vstupenky: Ticketstream

Galavečer AICHI představí 13. října 2015 vítěze posledního ročníku soutěže a také kadeřnickou hvězdu – přijede Angelo Seminara!

Kdo je Angelo Seminara

Angelo Seminara patří mezi nejprestižnější a nejuznávanější kadeřníky světa. Je držitelem titulu Bristký kadeřník roku – British Hairdresser of the Year v letech 2007, 2010 a 2012, držitelem ceny AIPP Grant Triphy a nově také držitelem titulu Icon of the Year v soutěži Australian Hair Fashion Awards 2015.

Kadeřník Angelo Seminara s každou novou kolekcí překvapuje novými a novými avantgardními styly. Inspiruje se přírodou a tak nepřekvapí, že se jeho vlasy umí ztotožnit se strukturou dřeva či napodobit ptačí peří. Přestože jsou jeho kreace velice výrazné, nikdy u něj nevidíte, že by potlačovala fundamentální krásu ženy – naopak. Kříží ženskou DNA s přírodními prvky do ještě nádhernějších celků. To, co je Angelovi vedle lásky k přírodě velice blízké, je filozofie tzv. „udržitelné krásy“.

♥ Tip: Podívejte se na velkou galerii účesů Angelo Seminara. Stojí rozhodně za to!

Jako nástroj k realizaci svých představ používá Angelo Seminara revoluční systém barvení vlasů nazývaný Flamboyage. Angelo Seminara vychovává nové talenty a svoji práci a nové technologické postupy předvádí na akcích, jakými je třeba galavečer AICHI 2015. Jeho klientkami jsou hvězdy zvučných jmen? Mezi nimi Natalia Vodianova, Giselle Bundchen, Gweneth Paltrow, Naomi Cambell, Eva Herzigova nebo Ringo Starr.

 Zdroj obrázků: Bomton Studia

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník