Poškozené vlasy mají díky Fructis Goodbye Damage novou šanci. Po fénování, stylingu, barvení či zesvětlování mohou naše vlasy opět dostat opět sílu.

Zapomeňte na poškozené vlasy. Nová řada vlasové kosmetiky Fructis Goodbye Damage umí napravit všechny naše prohřešky, které vedou k poškozeným vlasům. Co vlasům škodí? Barvení a zesvětlování jsou nejčastějšími prevíty. Následuje fénování vlasů, žehlení a narovnávání vlasů, ale také kartáčování nebo styling. Roztřepené konečky vlasů a lámavé vlasy nesluší žádné z nás. Ale jak se jich zbavit jinak, než neustálým zastřiháváním, které vede k tomu, že se nám nikdy nepodaří nechat si narůst delší vlasy? Garnier přišel s novou posilující péčí pro vlasy – Fructis Goodbye Damage. Ta se chlubí tím, že dokáže odvrátit až roční poškození vlasů a to již za pouhý týden! Řada Fructis Goodbye Damage zahrnuje celou škálu regenerační péče pro poškozené vlasy – posilující šampon, balzám, okamžitou péči a také sérum na roztřepené konečky.

Jak Fructis Goodbye Damage funguje?

Výrobce Garnier o svém produktu říká, že speciální technologie dokáže odvrátit pohromu i od těch nejpoškozenějších vlasů. Díky inovativnímu složení s výtažky z oleje amla a keraphyllem, proniká péče Fructis Goodbye Damage hluboko do vlasového vlákna a regeneruje vlasy zevnitř, zatímco jim zajišťuje efektivní ochranu i zvenčí. Vlasům navíc dodá hebkost, která je jedním z příznaků zdravých vlasů. Již po třech aplikacích jsou podle Garnier vlasy výrazně posíleny, chráněny před agresivními okolními vlivy a sbohem prý můžeme dát také roztřepeným konečkům.

Základem péče Fructis Goodbye Damage jsou dvě posilující složky, které napraví poškození vlasů a dodají jim lesk. Keraphyll je rostlinný protein, který napravuje poškození vlasů zevnitř a zároveň uhlazuje jejich povrch. Navíc vlasy posiluje a působí tak s každou aplikací proti jejich lámavosti.

Fructis Goodbye Damage

Fructis Goodbye Damage

Další důležitou složkou jsou výtažky z oleje amla, který má především nepřekonatelné posilující účinky, zaceluje roztřepené konečky a dodává vlasům zdravý a zářivý lesk. Navíc obsahuje také vitaminy a antioxidanty, které podporují hebkost a lesklost vlasů.

Rozlučte se nadobro s poškozenými vlasy díky Fructis Goodbye Damage – na cestě za krásnějšími vlasy stačí jen čtyři kroky

  1. Prvním krokem je Posilující šampón Fructis Goodbye Damage s krémovou texturou a příjemnou vůní, který snadno vytvoří na vašich vlasech bohatou pěnu. Díky aktivním složkám působí na vlas od kořínku ke konečkům, lehce se oplachuje a zanechá vaše vlasy svěží, čisté, nezatížené a vyživené.
  2. Dalším krokem je Posilující balzám Fructis Goodbye Damage, který se jednoduše a příjemně vmasíruje do vlasů, kde začíná okamžitě působit.
  3. Péči o poškozené vlasy může navíc posílit i také Okamžitá péče Fructis Goodbye Damage, která efektivně posiluje vlasy a dodává jim hebkost. Výsledkem je maximální výživa a snadnější rozčesávání.
  4. Vyléčit vaše roztřepené konečky můžete konečně díky Séru proti roztřepeným konečkům Fructis Goodbye Damage. Olejové složení zaceluje roztřepené konečky a rozzáří vaše vlasy. Nanášet se má po umytí vlasů, pro ochranu vlasů před vysoušením nebo v průběhu dne pro maximální lesk vlasů.

Doporučená cena Fructis Goodbye Damage

  • Posilující šampón Fructis Goodbye damage: 69,90 Kč
  • Posilující balzám Fructis Goodbye damage: 69,90 Kč
  • Okamžitá péče Fructis Goodbye damage: 99,90 Kč
  • Sérum proti roztřepeným konečkům: 169,90 Kč

Zdroj obrázků: Garnier Fructis Goodbye Damage

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník