Fructis Color Resist zachová fantasticky barvené vlasy až 10 týdnů!

Uchovejte si ten skvělý pocit, který máte ihned po obarvení vlasů. Nová barva, která vám skvěle sedne, dokonalý lesk vlasů a ta hebkost! Kéž by mohl tento pocit trvat stále. Bez řádné péče se ale i ta sebelepší barva začne postupně vymývat a ubývat na intenzitě, vlasy jsou vysušené a bez života. Tomu však může být konec! Díky nové kompletní péči od Garnier Fructis Color Resist si můžete uchovat fantastický vzhled vlasů a zářivou barvu jako ihned po obarvení až na 10 týdnů.

Šampón a kondicionér Fructis Color Resist

Složení Garnier Fructis Color Resist obohacené o olej ze lněných semínek a extrakt z bobulí Acai vyživují vlasové vlákno a pomáhá chránit vaši barvu až po dobu 10 týdnů od obarvení. Navíc sametová textura šampónu se skvěle nanáší a dokonale proniká do vlasového vlákna, kde uzamyká barvu. Vlasy jsou pak zářivé a lesklé na pohled a  jemně hebké na dotek. Vyzkoušejte také Color sealer – speciální péči, která chrání vlasy díky UV faktoru a rozzáří vaši barvu. Vlasy jsou navíc po použití hedvábně jemné. Intenzivního vyživení a zachování vaší barvy dosáhnete s použitím Vyživující masky na vlasy Fructis Color Resist.

Garnier Fructis Color Resist Fresh color revive – posilující balzám pro barvené a melírované vlasy. Garnier Fructis Color Resist Nourishing mask – maska pro barvené a melírované vlasy. Garnier Fructis Color Resist Fresh color revive – posilující šampón pro barvené a melírované vlasy. Garnier Fructis Color Resist color sealer condicioner – kondicionér pro barvené a melírované vlasy.
Garnier Fructis Color Resist Fresh color revive – posilující balzám pro barvené a melírované vlasy.
Garnier Fructis Color Resist Nourishing mask – maska pro barvené a melírované vlasy.
Garnier Fructis Color Resist Fresh color revive – posilující šampón pro barvené a melírované vlasy.
Garnier Fructis Color Resist color sealer condicioner – kondicionér pro barvené a melírované vlasy.

Obohacující péče Blond Booster

Přejete si na svých vlasech krásnou zářivou blond? Někdy se ale ani barvení nevyvede podle vašich představ, nebo jsou vaše vlasy příliš tmavé, abyste podobného výsledku dosáhla. Namísto světlé blond tak vaše vlasy mohou nabývat nepěkných žluto-oranžových odstínů. Zcela poprvé Garnier uvádí jedinečnou zesvětlující péči Blond Booster, která vás zbaví nevzhledných žlutých tónů na vašich blonďatých vlasech. Pro dokonalou blonďatou hřívu nemusíte opět sáhnout po barvě, ale vyzkoušet Garnier Blond Booster, který obsahuje speciální fialové pigmenty, které bojují proti žlutým odstínům. Intenzivní péče navíc vaše vlasy vyživí a dodá jim lesk. Stačí použít jednou až dvakrát týdně místo vašeho běžného kondicionéru. Oživte váš blond odstín jednoduše a bez dalšího barvení.

Garnier Fructis Color Resist Blond Booster – vlasová péče pro blond vlasy.
Garnier Fructis Color Resist Blond Booster – vlasová péče pro blond vlasy.

Doporučené maloobchodní ceny řady Fructis Color Resist

  • Fructis Color Resist šampón, balzám: 74,90 Kč / 2,79 €
  • Color Sealer conditioner: 99,90 Kč / 3,99 €
  • Vyživující maska Color Resist: 129,90 Kč / 5,19 €
  • Color Resist Blond Booster: 99,90 Kč / 3,99 €

Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

Zdroj obrázků: Garnier

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník