Italská kosmetická značka Framesi představuje svoji kolekci účesů pro léto 2014 s názvem Minerasia. Kolekce obsahuje dámské účesy i účesy pro muže.

Značka Framesi představuje čtyřikrát v roce své účesové kolekce. Podívejte se na tu s účesy Framesi pro léto 2014. Obsahuje jak dámské účesy, tak pánské účesy a dostala název Minerasia.

Účesy Framesi Minerasia představují spojovací bod mezi kovem a vlasy. Barvy a tvary minerálů se odráží v barvách vlasů, ve střizích i v celkovém stylu účesu. Barvy experimentují s písčitou i ledovou blond, ale také s tmavě intenzivní blond s černým a hnědým základem, nebo se šokujícími doteky pro vlasy cizích barev, jakou je například modrá na blond odstínu.

VIDEO: Účesy Framesi S/S 2014 – kolekce Minerasia

Kolekce účesů Minerasia je doplněná oblečením připomínající drahé kovy – stříbro a zlato, nebo dalšími módními kousky s metalickými odlesky.

FOTOGALERIE: Účesy Framesi – Minerasia

Dámské účesy Framesi z kolekce Minerasia

Ze střihů mezi dámskými účesy Framesi nechybí střapatý pixie či asymetrický hladký bob s exkluzivně střiženými detaily falešných kotlet nebo s nerovným zadním zastřižením. Dámské kratší účesy ještě doplňuje černý symetrický bob s bílými akcenty a krátkou ofinou. Delší vlasy reprezentují objemné postupně sestříhané kadeře s velice krátkou ofinou zvýrazněnou zlatým proužkem a také slavnostní účes ve formě drdolu, kde je up do ozdobené něčím, co připomíná dvoubarevnou dřevěnou vlnu.

Účes z kolekce Framesi Minerasia – Drdol zdobený dvoubarevnou dřevěnou vlnou.

Účes z kolekce Framesi Minerasia – Drdol zdobený dvoubarevnou dřevěnou vlnou.

Pánské účesy Framesi z kolekce Minerasia

Pánske účesy Framesi se soustředili spíše na formu a střih, než na hru s barvou. První z pánských účesu je kudrnatý účes neoddělitelně propojen s nízkým strništěm mladistvého plnovousu. Ten ale nechybí ani ve druhém účesu, který Framesi představuje ve dvou stylingových úpravách, jako hladký účes s ofinou sčesanou do čela a jako pánský účes s dohora česanými vlasy a pěšinkou na straně.

Pánský účes z kolekce Framesi Minerasia.

Pánský účes z kolekce Framesi Minerasia.

Zdroj obrázků: účesy Framesi (IT)

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník