Fialové vlasy: 200 nových účesů

Napadlo vás někdy, že byste si obarvily vlasy na fialovo? Teď je ten správný čas! Fialové vlasy jsou totiž trendy více než kdy jindy. Fialová barva na vlasy navíc může mít různé odstíny a fialové účesy mnoho podob. Pojďte do toho! Máme pro vás největší galerii účesů s fialovými vlasy. Tady inspiraci zaručeně najdete!

Nové módní trendy přejí barevným účesům. A zrovna nyní mezi nimi vévodí fialová barva. Fialové vlasy dokážou mít skutečně nepřeberné množství podob. I do naší galerie jsme nasbírali 200 nápadů pro fialové účesy od nejlepších světových kadeřníků. A to jsme ještě nesáhly na nápady různých módních a beauty blogerů, kteří fialové vlásky rovněž milují. Vlasy ve všemožných fialových odstínech nemusí nosit jen ženy. Stále více se objevují i mezi pánskými účesy. Ale to chce po pánech skutečnou odvahu. My ženy však rozhodně váhat nemusíme!

Fialové vlasy jsou novým trendem. Máme pro vás největší galerii s nápady, jak si obarvit vlasy na fialovo.

Fialové vlasy jsou novým trendem. Máme pro vás největší galerii s nápady, jak si obarvit vlasy na fialovo.

GALERIE ÚČESŮ: Fialové vlasy

Účesy pro fialové vlasy – tipy a triky pro dokonalé fialové vlasy

  • Jak obarvit tmavé vlasy na fialovo? Fialové vlasy mají mnoho podob. Zatímco tmavě fialové vlasy jsou oživením pro tmavovlásky a tmavě fialová barva dokáže suplovat dokonce černou barvu na vlasy, světle fialové vlasy jsou novou blond barvou.
  • Chcete zkusit fialový účes jenom na zkoušku? Zkuste některé nepermanentní barvy, šampóny či vymývatelné pigmenty ve fialových odstínech. Ale pozor zejména u blond vlasů. Někdy se zbytkové barvy dokážou na vlasech udržet nečekaně dlouho.
  • Fialové barvy na vlasy jsou dnes dostupné v řadě odstínů i v drogeriích, ale pokud chcete skutečně dokonalou fialovou barvu vlasů, rozhodně navštivte dobrého kadeřníka nebo koloristu.
  • Fialová barva na tmavé vlasy, ale i fialová na blond, nemusí mít jen podobu jednolité barvy. Právě dobří kadeřníci a koloristé vám nabídnou například moderní jemné melírování fialové s dalšími barvami, nebo stínování fialové v kombinaci s různou délkou střihu. Fialový melír se nosí samostatně i s dalšími barvami.
  • A jaké kombinace fialových vlasů s jinými barvami letí? Klasika jsou vlasy ve valérách fialové – například jako fialové ombre vlasy, ale i fialovo růžové vlasy. Novinkou jsou pak jemné multibarevné melíry s použitím fialové. Zde se fialové pramínky vlasů střídají například s modrými, žlutými, zelenými nebo třeba oranžovými. Jsou ideální jako řešení pro krátké fialové vlasy, nebo pro vlasy polodlouhé.
Fialové účesy 2018.

Fialové účesy 2018.

Fialové vlasy 2018: novým trendem je odstín Utra Violet

Rok 2018 se nese v „objetí“ fialové barvy. Fialová barva v odstínu Pantone Ultra Violet 18-383 je totiž nová barva roku 2018. Fialová má tedy našlápnuto na to, stát se největším hitem nejen pro vlasy 2018, ale i pro vlasy 2019. Trendy se musí vždy malinko usadit, prví trendseteři musí ukázat, jak na to, no a pak přichází chvíle, kdy se fialové vlasy stanou přijatelnými i pro větší masu. Nečekejte a buďte mezi prvními. Fialová barva vlasů je skvostná a tmavě fialové vlasy Ultra Violet jsou trendy. Jak se vám líbí nová barva roku? Nám hodně!

Barva roku 2018 je tmavě fialová Pantone Ultra Violet 18-383. Inspiruje se jí móda i účesy.

Barva roku 2018 je tmavě fialová Pantone Ultra Violet 18-383. Inspiruje se jí móda i účesy.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník