Skvělá česká kadeřnice Eva Komínková vytvořila kolekci účesů inspirovanou denimem, 90. léty a také kultovní skupinou Depeche Mode.

Svoji kolekci účesů vytvořila Eva Komínková díky soutěži Denim Code Matrix. Tématem bylo vytvořit účes jako vzpomínku na 90. léta a samozřejmě, inspirovat se kultovním a nestárnoucím evergreenem – denimem, čili džínovinou. Eva Komínková si jako vzpomínku na devadesátá léta vybavila skupinu Depech Mode. Právě účesy členů této kapely, ale také celkový styl oblékání, inspirovaly celou generaci mladých. A do své vlastní kolekce účesů je teď v modernizované podobě promítla také česká kadeřnice Eva Komínková.

Eva Komínková a její vzpomínka na 90. léta v podobě účesů inspirovaných kultovní kapelou Depeche Mode.

Eva Komínková a její vzpomínka na 90. léta v podobě účesů inspirovaných kultovní kapelou Depeche Mode.

Styl takzvaných depešáků napodobovali muži i ženy. Nebylo vůbec nezvyklým, že pánský účes, který nosil Martin Gore nebo David Gahan, nosily ve velkém mladé holky. Po vzoru Martina Gore se v pánských účesech objevily kudrnaté blond vlasy s vystříhanými boky. A v posledních letech se po odmlce nevrací jen popularita kultovní skupiny Depeche Mode, ale také jejich účesů. I jeden z oblíbených účesů, ve kterém se nechává vidět Justin Bieber, nemálo připomíná tradiční účes zpěváka Depeche Mode – Davida Gahana.

Eva Komínková – kolekce účesů 2014 inspirovaných 90. léty a denimem

Eva Komínková a její vítězný účes v soutěži Denim Code Matrix

Kolekce Evy Komínkové obsahuje několik účesů, do soutěže Denim Code Matrix však přihlásila pouze jeden. Mladistvý účes postavený na brunet odstínu vlasů probarvují červené prameny moderně koncipovaného melíru. Zatímco po stranách jsou vlasy extrémně krátce sestříhané, vrchní část účesů je bohatá, přístupná hře se stylingem a dávající vyniknout již zmíněnému, velice povedenému melíru. Právě s tímto účesem se Eva Komínková stala nakonec vítězkou celé soutěže Denim Code Matrix 2014. Eva Komínková byla oceněna za barvu a střih účesu, stejně tak jako za originalitu celkového pojetí účesu v kombinaci se stylingem i make-upem.

Vítězný účes Evy Komínkové v soutěži Denim Code Matrix inspirovaný módou 90. let, denimem a kultovní kapelou Depeche Mode.

Vítězný účes Evy Komínkové v soutěži Denim Code Matrix inspirovaný módou 90. let, denimem a kultovní kapelou Depeche Mode.

Eva Komínková – Sanett

Eva Komínková je úspěšná česká kadeřnice. Vlastní kadeřnické studio Sanett, sídlící v pražských Dejvicích.

Kadeřnické studio Sanett

Sanett

Studentská 5

16000 Praha 6 – Dejvice

Tel. 777 779 255

Web: www.sanett.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 9:00 až 20:00

So: 9:00 až 14:00 (pouze na objednání)

Zdroj obrázků: Eva Komínková

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník