Elseve Extraordinary Oil je novinka pro suché vlasy, která se problém se suchými i poškozenými vlasy snaží řešit šesti druhy vlasových olejů.
Elseve Extraordinary Oil je novinka pro suché vlasy, která se problém se suchými i poškozenými vlasy snaží řešit šesti druhy vlasových olejů.

Elseve Extraordinary Oil nabízí nové řešení pro suché vlasy!

Elseve Extraordinary Oil je novinka pro suché vlasy, která se problém se suchými i poškozenými vlasy snaží řešit šesti druhy vlasových olejů. 

Trápí vás suché vlasy? Může to být problém dán vaší genetickou výbavou, ale také důsledek dlouhodobější nesprávné péče o vlasy či jejich extrémního přetěžování tepelným či chemickým stresem. L’Oréal Paris teď přichází s novou kosmetickou řadou Elseve Extraordinary Oil zaměřenou právě na vyřešení problémů se suchými vlasy. Krásné vlasy nám pomohou získat vlasové oleje, na kterých je tato kosmetická řada postavena.

Znovuzrození suchých vlasů s novou řadou Elseve Extraordinary Oil

Symbolem krásy každé ženy jsou zdravé a lesklé vlasy. Díky několikaletému výzkumu odborníků z L’Oréal Paris je nyní možné suchým vlasům navrátit přirozený lesk a hebkost. Pro znovuzrození suchých vlasů bez lesku a bez života vyvinuli odborníci řadu Elseve Extraordinary Oil, jejíž složení s obsahem šesti vzácných mikro olejů je výrazným pokrokem ve výživě suchých vlasů. Díky intenzivním účinkům přírodních olejů poskytují produkty této řady suchým vlasům výjimečně důkladnou péči. Po použití jsou vlasy lesklé, pružné, hloubkově vyživené, a přitom lehké a bez pocitu mastnoty.

Elseve Extraordinary Oil je novinka pro suché vlasy, která se problém se suchými i poškozenými vlasy snaží řešit šesti druhy vlasových olejů.
Elseve Extraordinary Oil je novinka pro suché vlasy, která se problém se suchými i poškozenými vlasy snaží řešit šesti druhy vlasových olejů.

Elseve Extraordinary Oil – vzácné oleje na vlasy pro výjimečnou péči

Suché vlasy jsou oslabené a náchylné k poškození stejně jako popraskaná kůže nebo otevřená rána. Aby se vlasy uzdravily, je nutné jim poskytnout důkladnou péči a především výživu. Pro vyživení vlasů ale nestačí jednoduše aplikovat olej – ten jen zakryje pravý problém. Důležité je dodat vlasům hloubkovou výživu, aby nedocházelo k dalšímu poškozování.

Hedvábný olej – L’Oreal Elseve Extraordinary Oil
Hedvábný olej – L’Oreal Elseve Extraordinary Oil

Jak vypadají suché vlasy?

Suché vlasy postrádají lesk, jsou křehké a lámavé. Odborníci rozlišují několik typů suchých vlasů – vlasy suché, extrémně suché a poškozené. Někteří lidé se se suchými vlasy narodí, ale často se stává, že se vlasy stanou suchými postupem času kvůli nevhodné péči nebo nešetrnému zacházení. Časté mytí nebo česání a působení chemických látek poškozuje svrchní vrstvu vlasu, tzv. kutikulu, která chrání vlas proti mechanickému poškození.

Zdravá kutikula je hladká a krásně odráží světlo. Tvoří 5 až 10 buněčných vrstev a je pokryta neviditelnou voděodolnou vrstvou tuku, díky které jsou vlasy jemné na dotek. Nevhodnou péčí o vlasy a mechanickým poškozováním postupně ubývá množství lipidů a vlasy se stávají suššími. Kutikula suchého vlasu je nepravidelná a loupe se. Vlas je sušší, matnější a hrubší, na pohled bez lesku a bez života.

Vyživující balzám – L'Oreal Elseve Extraordinary Oil
Vyživující balzám – L’Oreal Elseve Extraordinary Oil

Se suchými vlasy se nyní dějí výjimečné věci

Suché vlasy vyžadují hloubkovou výživu, kterou jim poskytne jen speciální složení vyvinuté na míru tomuto typu vlasů. Odborníci v laboratořích L’Oréal Paris využili blahodárných účinků přírodních olejů a vyvinuli novou řadu péče o vlasy Elseve Extraordinary Oil obohacenou o šest vzácných mikro olejů. Oleje dodávají vlasovému vláknu výjimečnou výživu, která radikálně zlepšuje kvalitu vlasu.

Vyživující elixír Elseve Extraordinary Oil

V řadě Elseve Extraordinary Oil se snoubí šest vzácných olejů. Každý olej je výtažkem z rostlin, které jsou známé pro své blahodárné účinky. Růže šípková vlasy regeneruje, len setý je posílí, lotos indický jim dodá jemnost, očistná květina Tiaré vlasy zvláčňuje, díky heřmánku pravému jsou vlasy jemné a zářivé a slunečnice roční má kromě vyživující funkce i antioxidační účinky.

Za vývojem řady Elséve Extraordinary Oil je dlouhodobá práce expertů, během níž byly zkoumány především výživné polymery. Složení produktů této řady je kromě olejů obohaceno o aktivní látky, které jsou schopné vystopovat nejsušší místa vlasového vlákna, vyživit jej a chránit proti dalšímu poškozování. Suché a poškozené vlasy přitahují obsažené aktivní látky jako magnet.

Vyživující šampon – L’Oreal Elseve Extraordinary Oil
Vyživující šampon – L’Oreal Elseve Extraordinary Oil

Kompletní rituál s Elséve Extraordinary Oil

Znovuzrození a ozdravení suchých vlasů dosáhnete pomocí jednoduchého rituálu. Stačí dodržet několik základních pravidel:

  1. Naneste šampon dvakrát za sebou. První mytí zbaví vlasy nečistot, druhé je potom připraví na příjem výživných látek z balzámu.
  2. Naneste balzám do délek a konečků vlasů, nikoliv ke kořínkům – to by mohlo vést k předčasnému maštění vlasů. Balzám dodává vlasům nejen důležité vyživující látky, ale také usnadňuje jejich rozčesávání. Pro hloubkovou péči doporučují odborníci použít 1x týdně masku místo balzámu
  3. Naneste několik kapek oleje do délek a konečků pro finální dotek krásy.

Doplňující výživu je vhodné aplikovat zejména na ty části vlasu, které jsou extrémně suché a poničené. Výzkum na vlasech dlouhých 40 centimetrů ukázal, že množství lipidů klesá od kořínků ke konečkům, a proto jsou konečky nejsušší a nejkřehčí částí vlasů.

Vyživující maska – L’Oreal Elseve Extraordinary Oil
Vyživující maska – L’Oreal Elseve Extraordinary Oil

Hedvábný olej na vlasy

Aby se každému typu vlasů dostalo té správné výživy, experti L’Oréal Paris vyvinuli několik typů olejů. Portfolio olejů, které zahrnuje olej Universal pro všechny typy vlasů a olej Color pro suché barvené vlasy, se nyní rozšiřuje o olej Repair pro extrémně suché vlasy. Všechny oleje obsahují mikronizované výtažky rostlin, které se lépe vstřebávají, a lehké lipidy, které vlákno vlasu obalí a posílí, aniž by ho změkčovaly. Jedinečné složení olejů vlasy vyživí, a přitom je nezatěžuje.

Olej je možné využít různými způsoby:

  • Aplikovat před mytím do suchých vlasů pro ještě intenzivnější výživu.
  • Aplikovat po mytí do vlhkých vlasů pro ochranu před fénováním.
  • Aplikovat kdykoliv do suchých vlasů pro úžasný lesk.

Řada Elseve Extraordinary Oil poskytuje suchým, extrémně suchým a poškozeným vlasům přesně takovou péči, kterou potřebují. Po použití jsou vlasy nejen zářivě lesklé na pohled a hedvábné na dotek, lze je navíc snadno rozčesat a volně proklouzávají mezi prsty. Instrumentální testy ukázaly, že vlasy jsou již po prvním použití šamponu 4x lesklejší a o 23 % vyživenější. Nyní může každý zažít úžasný, nepopsatelný pocit ze zdravě vyživených vlasů.

Cena produků Elseve Extraordinary Oil

Doporučené maloobchodní ceny produkty řady Elséve Extraordinary Oil

  • Elseve šampon 250 ml: 79,90 Kč / 3,29 €
  • Elseve balzám 200 ml: 79,90 Kč / 3,29 €
  • Elseve maska: 149,90 Kč / 5,49 €
  • Elseve olej: 219,90 Kč / 8,99 €

Datum uvedení do prodeje: únor 2015

Zdroj obrázků: L’Oréal Paris

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník