Elegantní účesy od Francesco Group pracují s barvou i tvarem účesu. Můžete je nosit jako každodenní účesy, nebo jsou řešením pro vlasy na party.

U některých účesů se vám prostě zatají dech. Elegantní účesy, ve kterých se hned vidíte jako zcela nová „lepší“ žena, vám teď představíme v podobě, která vás rozhodně musí okouzlit!  Mít krásné vlasy k eleganci nestačí. Být femme fatale znamená, že je na vás vidět kus kvalitní péče. Vlasy by měly být lesklejší než je běžné, barvy nepřehlédnutelné, což ale nemusí znamenat extravaganci. Jde spíše o promyšlenost celého výrazu barvy vašich vlasů v kombinaci s vaší osobností, postavou či pletí. Ani střihy, nebo účesy u delších vlasů nemusí být nijak extrémně složité – pouze dostatečně efektní!

Elegantní účesy, které vás dostanou svojí barevností i nápady. (Francesco Group)

Elegantní účesy, které vás dostanou svojí barevností i nápady. (Francesco Group)

Elegantní účesy podle Francesco Group

Kadeřnický salon Francesco Group vytvořil zcela unikátní kolekci účesů. Najdete zde polodlouhé a krátké střihy, ale také promyšlené účesy pro dlouhé vlasy. Zatímco účesy s kratšími vlasy můžete nosit jako elegantní účesy do práce, delší účesu jsou postavené na hře s vlasovou hmotou a těžko budete mít denně dostatek času na to, abyste si s vlasy tolik hrála. Jsou to ale elegantní účesy, kterými okouzlíte na party nebo na důležité akci, kde se chcete blýsknout jako „super žena“.

Elegantní účesy na party i do práce

O kolekce účesů

Kadeřnické studio: Francesco Group

Vlasy: James Earnshaw

Make-up: Becky Hunting

Fotograf: Richard Miles

 

Zdroj obrázků: účesy Francesco Group

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník