Dtangler znamená konec bolestivého kartáčování i vytrhaných vlasů. Rozčesávací hřeben si váží každého vlasu a pro jeho záchranu udělá naprosto vše.

Zacuchané a těžce rozčesatelné vlasy mohou být větším problémem než se na zdá. Na první pohled jde spíše o nepříjemnost. Na druhé o problém, který je bolestivý a do toho nám umí pěkně zředit vlasový porost. S tímto vším si ale umí hravě poradit rozčesávací kartáče, nebo chcete-li rozčesávací hřebeny. Problém zacuchaných vlasů řešíme obvykle při dlouhých vlasech. Pokud jsou navíc poškozené, třeba nešetrným barvením, bývá jejich rozčesávání ještě problematičtější. Stejně tak jako ve chvíli, kdy dlouhé vlasy rozčesáváme z módních zaplétaných copů nebo drdolů. Ale i kratší nebo krátké vlasy umí pěkně pozlobit. Budíme se s vlasy téměř zauzlíkovanými, často v důsledku používání rozličných stylingových přípravků během dne. A s tímto problémem nebojují jen ženy, ale i muži. Takže si pojďme představit pomocníka, který si se zacuchanými vlasy hravě poradí – originální rozčesávací hřeben Dtangler. Ano, originální, protože kartáč Dtangler je profesionální patentovaný hřeben s unikátními vlastnosti i tvarem.

Dtangler znamená konec bolestivého rozčesávání zacuchaných vlasů i zbytečně vytrhaného vlasového porostu.

Dtangler znamená konec bolestivého rozčesávání zacuchaných vlasů i zbytečně vytrhaného vlasového porostu.

Jak na rozčesávání vlasů s Dtangler?

Není to jen hairbrush! Originální rozčesávací kartáč Dtangler má speciální štětiny, které vynikají schopností ohnout se nad zacuchaným místem ve vašich vlasech. A i když by se na první pohled mohlo zdát, že kartáč takto zacuchané místo pouze „pohladí“ a nerozčeše, opak je pravdou. To proto, že má dvě délky štětinek a zatímco ty delší pracují na učesání již uvolněných vlasů, ty krátké postupně rozčesávají i skutečně „zakudlané“ vlasy.

Štětinky Dtangler kartáče jsou hodně blízko sebe a díky tomu mají schopnost při česání uhlazovat vlasovou kutikulu. Výsledkem jsou zdravé vlasy s vysokým leskem. A tím ještě výčet schopností Dtangleru nekončí. Jeho štětiny mají schopnost masírovat pokožku hlavu, stimulovat tak její prokrvení a přispívat tím k růstu vlasů. Kartáče jsou vhodné i pro citlivou vlasovou pokožku i pro velmi jemné vlasy.

Dtangler přináší revoluci v kartáčování. To je teď bezbolestné a nepoškozuje vlasy. Zacuchané a nerozčesatelné vlasy, jaké vidíte na obrázku jsou s kartáčem na vlasy Dtangler minulostí!

Dtangler přináší revoluci v kartáčování. To je teď bezbolestné a nepoškozuje vlasy. Zacuchané a nerozčesatelné vlasy, jaké vidíte na obrázku jsou s kartáčem na vlasy Dtangler minulostí!

Dtangler není jediný rozčesávaní kartáč. Jenomže díky svému ergonomickému tvaru s ohnutou a do ruky skvěle padnoucí rukojetí se stává čím dál tím oblíbenějším. Zacuchané vlasy dokonale a velice rychle rozčeše, přitom vás nepřipravuje o rozkoš z ladných pohybů při česání, na které jsme zvyklí u klasických kartáčů s rukojetí. Nabízí se ve dvou velikostech, větší a menší. Menší je určena do kabelky nebo pro děti, protože zejména pro dětské vlásky je kartáč Dtangler naprosto nepostradatelný pomocník. Hodí se i pro česání prodloužených vlasů, protože je tak jemný, že nepoškodí spoje vlasů. Češe skvěle před fénováním vlasů i po něm, rozčeše suché i mokré vlasy – samozřejmě bez jejich poškození. Je ideálním pomocníkem pro ty z nás, kdo trpíme lámáním vlasů a roztřepenými konečky Dtangler je k vlasům natolik šetrný, že umí těmto problémům vznikajícím často právě při česání, zabránit.

Vyberte si svůj Dtangler!

Dtangler je nejen revoluční, ale i univerzální kartáč. Univerzální ale v jeho případě neznamená kompromis. Stejný kartáč se hodí pro krátké i dlouhé vlasy, pro ženy i muže nebo pro mokré a suché česání. Takže váš výběr bude spočívat především v tom, po jakém z vydařených designů kartáče Dtangler sáhnete. Lákají vás módní leopardí vzory nebo úžasný potisk zebry? Puntíky či květinový ornament? Hledáte něco decentnějšího v jedné barvě, kterou může být i elegantní grafitová černá? Je rozhodně čím uspokojit svůj smysl pro estetiku a vybírat třeba i jiný kartáč pro každého člena rodiny.

Dtangler pro muže: Stylový a praktický Dtangler si vyberou i muži.

Dtangler pro muže: Stylový a praktický Dtangler si vyberou i muži.

Zastavme se ale u kartáče Dtangler pro děti. Dětské ručky jsou přece jen výrazně menší a tak by měl být menší i kartáč na vlasy. V tomto případě je optimální vybrat si jeden z krásných metalických setů v dárkovém balení, kde najdete Dtangler hned ve dvou velikostech. Set využijete i když doma malou parádnici či mládence nemáte. Protože zatímco velký kartáč patří do vaší koupelny či na váš toaletní stolek, ten malý dokážete schovat do kabelky a mít jej tak po ruce po celý den. Tato nádherná limitovaná edice kartáčů je skvělá i jako dárek pro rodinu a známé. Dtangler patří do každé domácnosti, do každé kabelky i do každého kadeřnického salonu. V České republice a na Slovensku prodává Dtangler kartáče společnost BK BEAUTY KERATIN.

Dtangler koupíte ve dvou velikostech. Menší kartáče se hodí do kabelky nebo pro děti.

Dtangler koupíte ve dvou velikostech. Menší kartáče se hodí do kabelky nebo pro děti.

 

Zdroj obrázků: FL, BK BEAUTY KERATIN, Dtangler

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník