Ruská vlogerga Lena Rogovaja (Лена Роговая) je mistryně výčesů. Podívejte se na její úžasné drdoly na ples s videonávodem krok za krokem.
Ruská vlogerga Lena Rogovaja (Лена Роговая) je mistryně výčesů. Podívejte se na její úžasné drdoly na ples s videonávodem krok za krokem.

Drdoly na ples, které vás dostanou – tady jsou návody krok za krokem!

Ruská vlogerga Lena Rogovaja (Лена Роговая) je mistryně výčesů. Podívejte se na její úžasné drdoly na ples s videonávodem krok za krokem.

Pořád si užíváte plesovou sezónu? Nebo se chystáte někam do společnosti, kde se chcete předvést nejen šatami, ale také dokonalým účesem? Podívejte se na účesy na ples od ruské vlogerky Leny Rogovaji (Лена Роговая). Nádherné drdoly se hodí nejen jako společenské účesy, ale také jako svatební účesy. Na přípravu jsou poněkud náročnější, ale za pomoci dvou šikovných rukou navíc je zvládnete i doma. Případně požádejte o tyto účesy svého kadeřníka. Jsou skutečně nádherné.

Úžasné drdoly na ples nebo na svatbu podle Leny Rogovaji.
Úžasné drdoly na ples nebo na svatbu podle Leny Rogovaji.

Drdoly na ples i na svatbu – zkuste vlnami zalitý drdol!

První drdol, na který se můžete na videu podívat, je nádherný blond drdol jež zdobí vlny z vlastních pramenů. Pro podobný účes budete potřebovat vycpávku pro zvětšení objemu vlasů a hlavně pár šikovných rukou. V podobném účesu zazáříte nejen na plese, ale také jako nevěsta. Pro zvýšení slavnostního efektu můžete do účesu ještě umístit jemné perličky. Nádherný je ale i bez nich.

Hitem jsou drdoly na ples z pletených copánků

Loni se pletlo a plete se i letos. A teď nemluvím o svetrech ani ponožkách, ale o vlasech. Také účesy na ples podlehly tomuto trendu a účesy ve stylu dirndlu, tedy drdoly ze zapletených copů, jsou velice populární. Pojďte se teď s Lenou naučit jeden z podobných účesů. Na mne je trochu folklórní, ale pro mladší holky – proč ne.

VIDEO: Drdoly z pletených copánků ve stylu dirndlu

Slavnostní drdol jako rozkvetlá růže

Dalším účesem od Leny Rogovaji je drdol, který vypadá jako rozkvetlá růže. Sledujte zajímavou techniku upínání, jakou Lena při tvoření tohoto účesu používá. Z jejich drdolů patří podle mne mezi ty jednodušší, takže si na něj můžete troufnout možná i zcela sama. Vypadá bezvadně a jako účes na ples budete tento drdol skutečně perfektní.

VIDEO: Drdoly na ples mohou rozkvést jako růže

Svatební drdol, kterým okouzlíte na plesu

Mým největším favoritem je drdol, který bude opět dokonalý nejen na, ale i na svatbu. Nádherný masivní drdol nejdříve rozkvete jako růže a pak jej ještě elegantně překryje mřížka z vlastních vlasů. Ukázku účesu vidíte na blond vlasech, ale stejně dobře bude vypadat i na brunetkách.

VIDEO: Fascinující plesový drdol s mřížkou z vlastních vlasů

Drdoly jako z hmyzí říše – vyčešte si na hlavě housenku

Posledním Leniným drdolem, na který se podíváme a který si podle videa můžete uplést opět krok za krokem, je účes na pomezí drdolu a copu. Postupně za sebou ukládané mašličky z pramínků vlasů vypadají nakonec jako housenka. Je úžasné pozorovat, jak je celý účes pružný a ohebný. S takto upleteným drdolem budete na plese středobodem pozornosti.

VIDEO: Drdol na ples jako obří housenka

Zdroj obrázků: YouTube – vlog Leny Rogovaji

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník