Nová nápady na jarní a letní účesy 2016 jsou tady. Podívejte se na drdoly 2016, které brázdily přehlídková mola. Tyto jarní a letní drdoly budeme nosit!

Ptáte se, co se bude nosit na jaře a v létě? Jaké účesy 2016 budou trendy? Móda pro jaro a léto 2016 je již představená, módní přehlídky S/S 2016 už dávno odhalily karty a spolu s trendy oblečením pro jaro a léto se představily i kadeřnické vize pro účesy. Díky tomu vám teď můžeme představil drdoly 2016, které jako své nápady pro účesy pro jaro/léto 2016 představil globální kreativní ředitel značky RedkenGuido Palau. Tři trendy, tři přehlídky, tři nové jarní a letní drdoly 2016. Takže co s vlasy na jaře? První jarní den 2016 bude sice až 20. března 2016, avšak první jarní nápady na drdoly jsou tady a tak se pojďte podívat, jak podle Guida a vlasové kosmetiky, nebo přesněji stylingu Redken, na ně! Inspirace je to skutečně žhavá, protože právě Guido Palau a jeho tým česal například ty nejlepší newyorské módní přehlídky na New York Fashion Week. A nejen ty. Účesy Redken pro jaro a léto 2016, tentokrát Redken drdoly 2016, jsou tady.

Drdoly 2016 podle Redken – účesy pro jaro a léto 2016.

Drdoly 2016 podle Redken – účesy pro jaro a léto 2016.

Drdoly 2016 ve stylu 70. let podle Alberta Feretti

Jarní a letní móda 2016 podle Alberta Ferreti

70. léta a atmosféra safari – to je cítit z kolekce značky Alberta Ferreti, za kterou stojí návrhář Fausto Puglisi. Z látek cítíte hřejivý písek a pompéznost dun, na druhou stranu deštěm nasáklé ulice měst, které kolekci dělají „city friendly“. Chifon, krajka, semiš i klasická bavlna jsou kombinovány s patchworkem i třepenými okraji látek. Do tohoto stylu se pak navíc míchají drobné akcenty viktoriánské módy. Jenomže kombinované s doplňky poněkud odlehčenými – jakými jsou gladiátorské sandály, a na druhou stranu těžce odvázanějšími – jakými jsou zas použité šperky s etno duší. A k tomu – zajímavé drdoly 2016 podle Guido Palau.

Móda Alberta Ferreti S/S 2016.

Móda Alberta Ferreti S/S 2016.

Drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci Alberta Ferreti

„Žena Alberta Ferretti je vždy velmi krásná a ženská a tento look je přesně takový. Má nádech pozdních 70. let nebo časných 80. let s měkkými tenkými linkami a trochou výšky na vrcholu, ale celkově je to velmi jednoduché. Redken Wind Blown 05 byl hlavní produkt, který jsem použil, protože vlasům dává určité tření a texturu, které jsou při vytváření tohoto účesu potřebné, protože pak se s nimi lépe pracuje.  Celkový  výsledek je uvolněný a měkký, jakoby si dívky hrály se svými vlasy samy. Působí tak díky Pillow Proof Blow Dry Express Primer. Líbí se mi, že můžeme dát do vlasů něco zajímavého, dokonce i něco tak malého jako kus niti, aby pak i velmi jednoduchý styl  vypadal tak unikátně.“ (Guido Palau, Redken Global Creative Director)

Jarní a letní drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci Alberta Ferreti jaro/léto 2016.

Jarní a letní drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci Alberta Ferreti jaro/léto 2016.

Móda Alberta Feretti – RTW jaro/léto 2016

Drdoly pro jaro a léto 2016 s čelenkami a šátky podle Dolce&Gabbana

Kolekce Dolce&Gabbana pro jaro a léto 2016 je klasicky pestrá, pozitivní a jako obvykle pokud jde o účesy postavena právě na drdolech. Teď jsem si vlastně uvědomila, že Dolce&Gabbana, kteří ve své módě postupně představují Itálii, její památky, tradice i přírodu, povýšili drdoly na typicky italský národní účes. A je obdivuhodné, na kolik způsobů spolu s Redken a Guido Palau dokázali opět drdol na jedné jediné módní přehlídce představit. 91 modelů – to je 91 looků drdolu 2016.

Móda Dolce&Gabbana S/S 2016.

Móda Dolce&Gabbana S/S 2016.

Móda Dolce& Gabanna je i letos jako cestopis. v sezóně spring/summer 2016 představuje atrakce Capri, Benátek (Venice), Říma (Rome) a Florencie (Florence). Ruční práce a suvenýry typické pro tyto oblasti se promítly i do vlasových doplňků, které ozvláštňují a k nepoznání mění i zmiňované drdoly. Objevují se různé bandana šátky, čelenky a to i ty, které lze již nazývat spíše fascinátory. Ty jsou často kombinovány s dekorativními šperko-brýlemi.

Čelenky a fascinátory jako ozdoby do vlasů a pro drdoly 2016 (Dolce&Gabbana, RTW S/S 2016).

Čelenky a fascinátory jako ozdoby do vlasů a pro drdoly 2016 (Dolce&Gabbana, RTW S/S 2016).

Drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci Dolce&Gabbana

„Pohled na Dolce ženu v této sezóně je velmi měkký a romantický. Vytvořit tenhle look bylo jednoduché, skoro jako byste byli Američanka na dovolené v Itálii a právě si sepnuli vlasy na večer. Použil jsem Redken Wind Blown 05, který vlasům dodal nádhernou texturu, a pak sebral vlasy do vysokého ohonu a otáčením je sepnul do chaotický uzlu. Linie kolem vlasů je hodně měkká, protože jsem pár pramínků vytáhl ven a přidal jen trochu výšky na temeni pro změkčení siluety. Pro zvýšení kouzla jsem look dokončil umístěním různých typů korun, šátků a krásných doplňků po celém účesu. “ (Guido Palau, Redken Global Creative Director)

Jarní a letní drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci DolceGabbana jaro/léto 2016.

Jarní a letní drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci DolceGabbana jaro/léto 2016.

Móda Dolce&Gabbana – RTW jaro/léto 2016

Mokré drdoly 2016 a wet efekt podle Marc Jacobs

Móda Marc Jacobs pro jaro a léto 2016 vzdává hold kinu, Americe a také popartu Andy Warhola. To vše se objevilo v kolekci, kterou doplnily účesy 2016 s wet efektem, ale zejména mokré drdoly. Wet look zůstane trendem i letos a pro jaro a léto bude zajímavým zpestřením pro jinak docela běžné střihy nebo účesy. Vyčesaný drdol, kterému však dříve nasadíte mokrý image, vypadá zcela jinak.

Móda Marc Jacobs S/S 2016.

Móda Marc Jacobs S/S 2016.

Drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci Marc Jacobs

„Vlasy na Marc Jacobs přehlídce mají nádech 40. let hlavně kvůli tvaru a vlnám v přední části. Zároveň je účes moderní, protože textura, kterou jsem vytvořil pomocí kombinace produktů, je lesklá, má až téměř mokrý vzhled. Účes vypadá, jako by si ho dívka vytvořila sama – je velmi syrový a mladý, s punkovým nádechem. Ke kořínkům vlasů jsem aplikoval Redken Guts 10, pro tlustou, téměř nežádoucí texturu, a pak jsem použil své ruce k vytvoření rozcuchaného, asymetrického tvaru s kousky trčících vlasů. Na fixaci účesu jsem použil sponu a lak na vlasy Redken Forceful 23.  Look je super ženský a moderní zároveň.“ (Guido Palau, Redken Global Creative Director)

Jarní a letní drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci Marc Jacobs jaro/léto 2016.

Jarní a letní drdoly 2016 podle Redken pro módní kolekci Marc Jacobs jaro/léto 2016.

Móda Marc Jacobs – RTW jaro/léto 2016

Zdroj obrázků: kolekce RTW S/S 2016 Alberta Feretti, Dolce&Gabanna, Marc Jacobs (Style.com), L’Oréal / Redken

 

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník