S kolekci Pre-Fall 2015 představila móda Roberto Cavalli také 42 variací na jedny dlouhé vlnité vlasy. Překvapivá vás, jak se můžou měnit účesy na jedné ženě.

Celkem 42 outfitů, ale také účesů pro dlouhé vlnité vlasy, představil módní návrhář Roberto Cavalli se svojí kolekcí Pre-Fall 2015. Jako většina Pre-Fall kolekcí se neprezentuje na módní přehlídce, ale jako outfity focené na jedné modelky. V kolekci Roberto Cavalli se však k různým modelům přidalo i různé nastylování dlouhého účesu. Jedny vlasy se tak proměnili na 42 variací pro dlouhé vlnité vlasy. Nebo spíše zvlněné vlasy, protože jde o jemné vlny, ke kterým nemusíte mít vrozené dispozice, ale dokážete si je vytvořit snadnou úpravou.

Dlouhé vlnité vlasy jako módní účesy v kolekci Roberto Cavalli Pre-Fall 2015.

Dlouhé vlnité vlasy jako módní účesy v kolekci Roberto Cavalli Pre-Fall 2015.

Dlouhé vlnité vlasy podle Roberto Cavalli Pre-Fall 2015

Podívejte se, jak všemožně se dají dlouhé vlnité vlasy nosit – rozpuštěné, sepnuté, různě upravené stylingem. Nejde o nijak výrazné změny. Ale o ty obvykle ani nestojíme. Přesto jde o ukázku toho, jak jeden střih pro dlouhé vlasy může vypadat pokaždé jinak.Do galerie jsem vybrala jen ty nejvýraznější úpravy účesu. Pokud se chcete podívat na všech 42 variací účesu a zajímá vás také úžasná móda z kolekce Roberto Cavalli Pre-Fal 2015, podívejte se na celá článek této kolekci v článku v našem módním magazínu Profimoda.cz >>

FOTOGALERIE: Dlouhé vlnité vlasy jako móda Pre-Fall 2015

Zdroj obrázků: účesy a móda Roberto Cavalli Pre-Fall 2015

Dlouhé vlnité vlasy podle Roberto Cavalli – móda a vlasy 42x jinak!
Povedená módní kolekce a povedené účesy – to je móda Roberto Cavalli Pre-Fall 2015. Jeden účes dokázali stylisté přetvořit na mnoho variací s jemnými nuancemi. Praktický účes pro dlouhé vlasy na každý den je díky své variabilitě velice kreativní a to bez zbytečné extravagance.
Střih95%
Barva90%
Styling95%
Variabilita100%
Účes vs. outfit100%
Pro
  • velká variabilita
  • jednoduchý účes
  • bezúdržbový účes
Proti
  • pouze pro dost dlouhé vlasy
96%Hodnocení

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník