Denim – to je klíčové slovo nové kolekce kadeřníků Matrix, který vytvořili kolekci Denim Code & Light Ombré pro každého s mladistvým duchem. 

Aktuální účesové trendy v podání regionálních kadeřníků a poradců Matrix z Čech a ze Slovenska dostaly podobu skvělé kolekce s názvem Denim Code & Light Ombré. Denim, jako obraz mladého srdce a nezkrotného ducha, našel svoji podobu tentokrát ne v oděvu, ale v účesech. Blanka Zachová, Jaroslava Brychnačová, Iwona Zajícová, Gizela Kevelyová, Terezie Havlová, Monika Krčková, Daniela Hetešová, Barbora Huráková-Bezdíčková a Petra Dyszkiewiczová jsou tváře Metrix, které stojí za účesy z této úžasné a inspirativní denim kolekce

Trendy kolekce účesů Denim Code je inspirovaná pouličním stylem velkých měst, mladými lidmi a jejich uvolněným a neformálním životním stylem. Důraz je kladen na snahu vyniknout a odlišit se od ostatních.

GALERIE ÚČESŮ: Denim Code & Light Ombré

Denim a ombré

Pod rukama regionálních poradců Matrix z České republiky a Slovenska vznikly jedinečné trendy účesy a styly inspirované slavnou tkaninou denim, které věrně dodržují linii a esence trendy kolekce Denim code a zároveň jsou inspirovány a nově využívají také techniky Lift and tone od Colorgraphics, která nabízí možnost rychlého a šetrného zesvětlení společně s maximálně přirozenými výsledky pro trendy efekty ve vlasech, včetně módního ombré

Účes Matrix z kolekce Denim Code & Light Ombré od Iwony Zajícové.

Účes Matrix z kolekce Denim Code & Light Ombré od Iwony Zajícové.

Na začátku roku 2014 značka Matrix představila novou trendovou kolekci inspirovanou nesmrtelným denimem, džínovinou a kultovním americkým stylem 90. let. Nyní jste mohli vidět, jak se těmito trendy inspirovala řada regionálních poradců Matrix a co pro ně znamená odvážnost, nezkrotnost a extravagance denimu.  

Zdroj obrázků: Matrix

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník