Nezávislá kadeřnická soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015, neboli také 14. ročník soutěže Kadeřník roku právě startuje!

Po roční odmlce je to tu opět. Čtrnáctý ročník mezinárodně uznávané soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards, neboli Kadeřník roku, startuje 1. července 2015. Schwarzkopf Professional v něm odevzdá 14 pomyslných oskarů – třináct v jednotlivých kategoriích plus ocenění nejvyšší – Kadeřník roku 2015. Jeho posledním držitelem je Jan Balcařík ze studií Bomton, který zvítězil se svojí pánskou kolekcí. Zároveň tak přispěl k vítězství studií Bomton v kategorii Tým roku.

Czech and Slovak Hairdressing Awards – vlasová show Jany Burdové INDIVIDUALITY v rámci vyhlášení výsledků Kadeřník roku 2013.

Czech and Slovak Hairdressing Awards – vlasová show Jany Burdové INDIVIDUALITY v rámci vyhlášení výsledků Kadeřník roku 2013.

♥ Tip: Pro čtenáře i kadeřníky jsme v našem magazínu Vlasy a účesy založili speciál Kadeřník roku, ve kterém můžete sledovat všechny novinky týkající se soutěže. Postupem času zde najdete nominace Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015 a samozřejmě také vítěze.

Kadeřník roku 2015 – cesta ke slávě!

Soutěž Kadeřník roku, neboli Czech and Slovak Hairdressing Awards, je prestižní a nezávislou kadeřnickou soutěží, které se může účastnit každý kadeřník z České republiky a Slovenska, bez ohledu na značku, se kterou pracuje. Soutěž má naprosto anonymní systém hodnocení, který probíhá na základě zaslaných fotografií. Všechny soutěžní kolekce a jednotlivé fotografie jsou označené pouze anonymními kódy, a mezinárodní porota tak hodnotí kadeřnickou práci bez znalosti autora, který kolekci vytvořil.

Organizátorem soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku, HDA 2015, která vznikla v roce 1985 ve Velké Británii a v současnosti se koná v desítkách dalších zemí celého světa, je Schwarzkopf Professional, divize mezinárodní společnosti Henkel.

Cena Czech and Slovak Hairdressing Awards – kdo ji získá za rok 2015?

Cena Czech and Slovak Hairdressing Awards – kdo ji získá za rok 2015?

Odborná a novinářská porota zasedne k hodnocení v únoru 2016 a výsledky Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015 budou vyhlášeny v dubnu 2016 na slavnostním galavečeru v Praze.

Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015 – jaké nás čekají novinky?

Letošní 14. ročník Czech and Slovak Hairdressing Awards čeká příjemná změna, která se týká vyhlašovaného počtu nominovaných. Podle světového formátu bude i v České a Slovenské republice vyhlášeno v každé kategorii 10 nominací. Tento formát se zatím používal pouze u kategorií Cena tisku a Cena veřejnosti. Lucie Záhorcová, manažerka Schwarzkopf Professional a organizátorka soutěže k tomu dodává: „Poslední ročníky potvrzují stále rostoucí zájem o účast v soutěži, ve které mohou objektivně porovnat své síly všichni kadeřníci bez ohledu na to, s jakou značkou pracují… Zároveň se zvedá kvalita a celková úroveň dodaných prací. Např. v kategorii Objev roku už je velmi těžko rozeznatelné, že se jedná téměř o kadeřnické „nováčky“. Proto si poprvé v historii soutěže můžeme dovolit celkový přechod na mezinárodní standardy soutěže, jejichž součástí je i stanovený počet nominací v kategorii.  Zároveň zůstává již zavedený koncept čtyři fotografií v soutěžním setu, který je třeba dodat jak v tištěné, tak elektronické podobě.

Czech and Slovak Hairdressing Awards – vlasová show Michala Zapoměla RoAR v rámci vyhlášení výsledků Kadeřník roku 2013.

Czech and Slovak Hairdressing Awards – vlasová show Michala Zapoměla RoAR v rámci vyhlášení výsledků Kadeřník roku 2013.

Zdroj obrázků: poskytl Blue Gekko

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník