Rok 2013 se stal s uvedením inovativní stylingové řady Couture Styling pro značku Kérastase Paris opravdovým milníkem v její 50-leté historii. Jedinečnost stylingu je umocněna nejen díky unikátní technologii Power Soft s mikronizovanými polymery, ale také díky spojení se světoznámou topmodelkou a ikonou Kate Moss, která je i v roce 2014 tváří řady Couture Styling.

Kérastase Couture Styling – tváří kapaně je opět Kate Moss

O kreativní ztvárnění reklamní kampaně pro Kérastase Couture Styling v roce 2014 se postaral kreativní ředitel Kérastase Paris, Luigi Murenu, který připravil kolekci účesů, ze kterých si vybere každá žena a se kterými se klientky mohou seznámit skrze inspirativní book ve vybraných salonech Kérastase.

VIDEO: Kreativní ředitel Kérastase Luigi Murenu ukazuje kolekci účesů s řadou Couture Styling

Seznamte se s produkty z řady Kérastase Couture Styling

LAQUE NOIRE

 • Fixační lak ve formě mlhy s extra silnou fixací.
 • 300 ml
 • FIXACE: *****
 • Cena: 21.00 € s DPH / 520 Kč s DPH

LAQUE NOIRE je lak s mikro-difuzérem pro dokonalé zakončení účesu, který vyžaduje kontrolu a pevnost. Zkrotí poletující vlasy a díky technologii proti krepatění, chrání vlasy před vlhkostí. Tvoří neoddělitelnou ochranu vlasu. Vlas s neviditelnou vrstvou lesku působí elegantně a vznešeně.  Nezanechává stopy ve vlasech a nelepí. Aplikuje se na vlasy ze vzdálenosti 20-30 cm pro finální zafixování účesu v požadovaném tvaru.

LAQUE NOIRE – Fixační lak ve formě mlhy s extra silnou fixací.

LAQUE NOIRE – Fixační lak ve formě mlhy s extra silnou fixací.

V.I.P. VOLUME IN POWDER

 • Pudrový sprej pro efekt tupírovaných vlasů pro 24-hodinový objem.
 • 250 ml
 • FIXACE: ***
 • Cena: 21.00 € s DPH / 520 Kč s DPH

V.I.P. VOLUME IN POWDER je pudrový sprej s cílenou aplikací pro efekt tupírovaných vlasů s efektem proti krepatění, který vlasy okamžitě přemění. Dodává vlasům vysoký stupeň textury a vytváří tak ve vlasech dlouhodobý velkolepý objem stejně jako kdyby byly vlasy natupírovány. Je ideální pomocníkem pro tvorbu výčesů a drdolů, a to i u jemných vlasů. VIP se nanáší na vlasy ze vzdálenosti 10 cm pro efekt natupírovaných vlasů a pro objem a texturu vlasů ze vzdálenosti 20 cm. Nezanechává stopy ve vlasech a nelepí.

V.I.P. VOLUME IN POWDER – Pudrový sprej pro efekt tupírovaných vlasů pro 24-hodinový objem.

V.I.P. VOLUME IN POWDER – Pudrový sprej pro efekt tupírovaných vlasů pro 24-hodinový objem.

BAUME DOUBLE JE

 • Balzám pro specifické zvýraznění účesu a pro změnu účesu s lehce matujícím efektem.
 • 75 ml
 • FIXACE: ***
 • Cena: 21.00 € s DPH / 520 Kč s DPH

BAUME DOUBLE JE je víceúčelový stylingový balzám, který v sobě spojuje fixaci pasty a tvárnost krému. Je ideální pro vytváření precizně strukturovaného účesu, je tedy ideálním pomocníkem pro vytváření rozcuchů na krátkých vlasech a pro horní si s vlasy. Tvarování vlasů je velmi jednoduché a účes se dá i následně předefinovat. Množství o velikosti lískového oříšku zahřejte v dlaních a aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Účes vytvarujte do požadovaného tvaru.

BAUME DOUBLE JE – Balzám pro specifické zvýraznění účesu a pro změnu účesu s lehce matujícím efektem.

BAUME DOUBLE JE – Balzám pro specifické zvýraznění účesu a pro změnu účesu s lehce matujícím efektem.

Zdroj obrázků: Kérastase Paris

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník