Clip-in vlasy jsou nejpopulárnější metodou prodloužení vlasů. Dlouhé vlasy můžete mít za pět minut a to bez vysokých investic do prodlužování.

Vždy se najde příležitost, kdy chceme vypadat lépe. Ať už se chystáme do společnosti, čeká nás svatba, nebo se prostě necítíme být ve své kůži a potřebujeme si dodat sebevědomí tím, že budeme lépe vypadat. Ke všem těmto životním situacím patří krásné vlasy a to jsou prostě vlasy dlouhé! Jenomže co když k nám byla příroda skoupá, my jsme netrpělivé a nikdy si nenecháme vlasy narůst, nebo se prostě na nás vyřádil kadeřník a dlouhou hřívu nám nešetrně sestřihl mnohem více než jen o roztřepené konečky? Řešením je prodloužení vlasů pomocí clipin metody. Clip-in vlasy umí vlasy rychle prodloužit a současně velice efektně zahustit, takže nám pomohou i pokud bojujeme s řídkými nebo nevýraznými jemnými vlasy. Přitom prodloužení zvládne každá z nás sama bez kadeřníka, což je výrazná úspora peněz i času. Clipin vlasy jsou revolucí v prodlužování vlasů!

Clip-in vlasy jsou nejpopulárnější metodou prodloužení vlasů. Dlouhé vlasy můžete mít za pět minut a to bez vysokých investic do prodlužování.

Clip-in vlasy jsou nejpopulárnější metodou prodloužení vlasů. Dlouhé vlasy můžete mít za pět minut a to bez vysokých investic do prodlužování.

Jak prodloužit vlasy pomocí clip-in metody?

Clip-in vlasy dostaly své jméno podle velice chytré a na upevňování jednoduché sponečky, kterou se  clipin vlasy přichycují do našeho vlasového porostu. Vlasy jsou umístěné v několika samostatných pásech, které sponkou připnete pod své vlastní vlasy na různých částech hlavy a docílíte tím rovnoměrné rozložení přidávaných vlasů po celé hlavě. Nemusíte se bát, že vám sponka z vlasů sklouzne. Pojistka sponky tomu zabrání. Rovněž se nemusíte obávat toho, že by vám clip-in systém připínání vlasů poškodil vaše vlastní vlasy. Je k vlasům velice šetrný a nenamáhá jej ani nevytrhává.

Clipin vlasy jsou zejména z důvodu naprosto snadného nasazování vhodné pro příležitostní prodloužení vlasů například před plesem, ale lze je nosit i každý den a přečkat tak čas, než vám narostou dlouhé vaše vlastní vlasy. Ale i poté se s nimi budete nejspíš jen nerada loučit. Clipin totiž nejsou jen dlouhé vlasy, je to rovněž rychlá cesta k vlasům hustějším, k módní melírům i ke kreativním hrátkám s crazy barvami ve vlasech.

Pomocí clip-in vlasů si lze vlasy prodloužit i zahustit do pěti minut a to bez vysokých investic sama doma.

Pomocí clip-in vlasů si lze vlasy prodloužit i zahustit do pěti minut a to bez vysokých investic sama doma.

Podívejte se, co všechno umí clip-in vlasy!

Základní funkce clipin vlasů jsme si již představili. Ale naznačila jsem, že umí mnohem více. Představte si, že se chystáte na večírek nebo party. Co rychle udělat s vlasy? Nebo už vás vaše vlasy nudí, ale nechcete je ničit barvením. Jak na to? Stačí mít doma nachystané clip-in vlasy a velice rychle se z nudné brunetky dokážete proměnit na krásku s módním bronde. Do pěti minut máte ve vlasech multibarevný melír, z účesu bez ofiny vykouzlíte účes s ofinou a přitom rozhodně nebudete muset sestříhat svoje vlasy nad čelem a dokonce hravě pomocí chytrého melírování v clip-in vlasech zamaskujete první šediny.

Pro takto vyjmenované „kouzlení“ se dají koupit již hotové clip-in vlasy v požadované barvě, s melírováním a v potřebné délce. Ale můžete koupené vlasy i sama barvit, melírovat, natáčet a jinak upravovat. Snesou vše, co vaše vlastní vlasy.

Clip-in vlasy nemusí být jenom jednobarevné. Skvěle vypadají i s melírem.

Clip-in vlasy nemusí být jenom jednobarevné. Skvěle vypadají i s melírem.

Jak si správně vybrat clip-in vlasy?

Určitě narazíte na clipin vlasy různé kvality. Hlídejte si, abyste koupily clip-in prameny z pravých lidských vlasů evropského typu – tedy takové, které jsou nám přirozené. Pouze kreativní prameny pro individuální připínání mohou být ze speciálního japonského kanekalonu. Přírodní lidské vlasy by navíc měly bít v takzvané Remy kvalitě. Co to přesně je? Remy vlasy jsou takové, které jsou v clip-in pásu umístěné ve směru, v jakém přirozeně rostly. Jen tak se budou chovat jako vlastní vlasy. Struktura vlasu je totiž jiná po směru růstu a proti směru růstu vlasů. Snadno to zjistíte, když prstem projdete po vlasu. Ve směru od kořínků krásně hladce klouže. Opačně je drsnější.

Chcete-li si touto jednoduchou metodou prodloužit vlasy, musíte se rozhodnu, jaká délka je pro vás optimální. Obvykle se nabízí clip in vlasy jako 40cm, 50cm nebo 65cm pruhy. Ty si pak lze upravit nůžkami na potřebnou délku.

V nabídce Viphair.cz koupíte clip-in vlasy v Remy kvalitě v různých délkách, s melíry a zvolit si lze mezi rovnými nebo vlnitými dlouhými vlasy.

Pokud máte přirozeně vlnité vlasy, pořiďte si i clip-in vlasy s vlnitou strukturou.

Pokud máte přirozeně vlnité vlasy, pořiďte si i clip-in vlasy s vlnitou strukturou.

Dlouhé společenské účesy i pro krátkovlásky!

Díky clip-in vlasům se stanete z krátkovlásky dlouhovláskou za chvilku a s minimálními náklady. Plesové účesy, jiné společenské účesy nebo party účesy tak již nemusíte řešit pouze jako zatraktivnění svých krátkých, polodlouhých, nebo třeba i dlouhých, ale řídkých vlasů. Dlouhé clip-in vlasy vám umožní vyrazit do společnosti s dlouhou hřívou, ale i s účesy, ke kterým dlouhé vlasy potřebujete. Společenské výčesy lze totiž z prodloužených clipin vlasů dělat stejně jako z vlastních.

Zdroj obrázků: FL, Viphair.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník