Cena veřejnosti: Vyberte nejlepšího kadeřníka soutěže Kadeřník roku!

I vy můžete zvolit svého Kadeřníka roku! Zapojte se do hlasování Consumer awards – neboli Cena veřejnosti Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015!

Zapojte se do hlasování o cenu veřejnosti soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015. Z 10 nominovaných kolekcí laickou veřejností teď právě vy, čtenáři magazínu Vlasy a účesy máte možnost vybrat vítěze kategorie Consumer awards. Cena veřejnosti je speciální kategorií soutěže Kadeřník roku, ve které jako v jediné nerozhodují o vítězi odborníci, ale právě vy, běžní zákazníci kadeřnických salonů a naši čtenáři. Vyberte z 10 kadeřnických kolekcí nominovaných laickou veřejností svého favorita a pomozte mu zvítězit!

Hlasujte v soutěži Kadeřník roku – Cena veřejnosti a vyhrajte!

Hlasováním v anketě Cena veřejnosti Kadeřník roku 2015 se můžete rovněž zúčastnit soutěže našeho magazínu Vlasyaucesy.cz o pět kosmetických balíčků kvalitní vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional BC Moisture Kick.

Hlasujte a vyhrajte kosmetický balíček Schwarzkopf Professional BC Moisture Kick

Kosmetický balíček Schwarzkopf BC Moisture Kick

Každý balíček obsahuje BC Moisture Kick šampon, sprejový kondicionér, hloubkovou hydratační kúru a hydratační balzám. Kosmetika Schwarzkopf Professional BC Moisture Kick je vytvořena pro normální, suché, vlnité nebo kudrnaté vlasy, které jsou hrubé nebo křehké, postrádají pružnost a pohyb.

Kosmetika obnovuje rovnováhu a přináší optimální úroveň vlhkosti pro vyrovnání vlhkosti i těch nejsušších vlasů, zlepšení jejich odolnosti, posílení lesku a potlačení vlivu statické elektřiny. Vlasy zůstávají vláčné, lesklé, zvlhčení a plné pružného pohybu.

Jak se zúčastnit hlasování?

  • Vyberte jednu z 10 účesových kolekcí, kterou pokládáte za nejzdařilejší. Klikněte na obrázek (čímž se vám zvýrazní hlasovací tlačítko pod obrázkem kolekce) nebo klikněte přímo na toto hlasovací kolečko. Pak pod všemi zobrazenými kolekcemi nezapomeňte kliknout na tlačítko HLASOVAT.
  • Vybrat můžete jen jednu z 10 kolekcí. Každá obsahuje celkem čtyři účesy. Kadeřník je až do zveřejnění výsledků hlasování v anketě Cena veřejnosti anonymní, proto u kolekce nevidíte jméno autora / kadeřníka kolekce.
  • Každý uživatel/návštěvník magazínu Vlasyaucesy.cz má právo hlasovat v této anketě pouze jednou.
  • Výsledky hlasování ankety budou zveřejněny na slavnostním galavečeru Czech and Slovak Hairdressing Awards, který se bude konat 16. dubna 2016.
  • Hlasovat v této anketě můžete od 10. do 29. února 2016.

Jak se zúčastnit soutěže o kosmetický balíček Schwarzkopf Professional BC Moisture Kick

  • Jestli máte zájem zúčastnit se jako hlasující v anketě Cena veřejnosti rovněž soutěže o kosmetický balíček, věnujte pozornost informacím na stránce, která se vám objeví po odhlasování. Najdete na ní odkaz na registrační formulář do soutěže, který hned vyplňte a odešlete. Vítěze z vás, hlasujících, vybereme do 7 dnů na základě pravidel soutěže a budeme Vás emailem kontaktovat.
  • Všeobecná pravidla soutěží našeho magazínu najdete >>

♥ TIP

Sledujte speciál s dalšími informacemi a zajímavostmi ze soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards
KADEŘNÍK ROKU

Hlasování o nejlepší kolekci – Cena veřejnosti

Hlasování o nejlepší kolekci Cena veřejnosti bylo ukončeno. Všem hlasujícím děkujeme za účast.

Zdroj obrázků: kadeřníci, Schwarzkopf Professional, koláže ©Triax CZ / Vlasyaucesy.cz / Vlasyaucesy.sk

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník