Adéla Kodetová se již podruhé stala vítězkou Ceny veřejnosti AICHI. Po svém úspěšném roce 2014 jí patří i Cena veřejnosti AICHI 2016.

Letošní Cena veřejnosti AICHI 2016 je udělena! Nejlepší proměnou AICHI 2016 podle laické veřejnosti jsou modré vlasy Adély Kodetové. O čem to vypovídá? Že se nejspíš přestáváme bát být kreativními. Což je dobře! Ještě před dvěma lety bych naše čtenáře na tak odvážný kousek neodhadla. Různá hlasování vždy končí výběrem těch nejvíce nositelných kousků – a je jedno, jestli jde o módu jako oblečení, o účesy, nebo třeba o výšku podpatků na botách. Těší mne, že se na kadeřnickou práci začíná více pohlížet jako na umění a ukázku kreativního umu.

Finále AICHI 2016: Adéla Kodetová - AKA, Karlovy Vary

Finále AICHI 2016: Adéla Kodetová – AKA, Karlovy Vary

Adéle Kodetové blahopřejeme. Její modrý lob se dvěma „čertovsky“ zábavnými drdůlky, je tak trochu ódou na jednu ze dvou letošních barev roku – s modrou barvu nazvanou Serenity. Adéla s barvami v účesech kouzlí velice ráda. Jako vítězka AICHI 2014 to třeba předvedla ve své kadeřnické show na galavečeru AICHI 2015. Jenomže zatímco na ní sázela na růžovou, teď vsadila na studený modrý pastel. A zabodovala s přehledem. V hlasování veřejnosti, kterého se zúčastnilo celkem 10 681 hlasujících, získala 2885 hlasů.

Adéla Kodetová – AKA, Karlovy Vary | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola

Adéla Kodetová – AKA, Karlovy Vary | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Adéla Kodetová – AKA, Karlovy Vary | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola

Adéla Kodetová – AKA, Karlovy Vary | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola

Cena veřejnosti AICHI 2016 – oficiální výsledky hlasování

Adéla Kodetová (AKA, Karlovy Vary) letos v hlasování, kterého se zúčastnili především čtenáři magazínu Vlasy a účesy, ale i další veřejnost, včetně fanoušků jednotlivých soutěžích kadeřníků, zvítězila skutečně se znatelným náskokem. Druh místo patří Jitce Kočové z Hair Design Unique Plzeň, třetí příčku obsadil Zbyněk Novák ze salonu Kouzelné zrcadlo v Hodoníně. Zajímavostí je, že v letošním ročníku hlasování o Cenu veřejnosti 2016 byly co dopočtu získaných hlasů především příčky 2 až 6 skutečně těsné a velice vyrovnané.

Finálová proměna Jitky Kočové z Hair Design Unique Plzeň obsadila v hlasování veřejnosti druhou příčku.

Finálová proměna Jitky Kočové z Hair Design Unique Plzeň obsadila v hlasování veřejnosti druhou příčku.

Finálová proměna Zbyňka Nováka ze salonu Kouzelné zrcadlo v Hodoníně obsadila v hlasování veřejnosti třetí příčku.

Finálová proměna Zbyňka Nováka ze salonu Kouzelné zrcadlo v Hodoníně obsadila v hlasování veřejnosti třetí příčku.

Výsledky hlasování o Cenu veřejnosti AICHI 2016

[table id=1 /]

Vyhodnocení čtenářské soutěže

S hlasováním o Cenu veřejnosti AICHI 2016 jsme propojili také malou čtenářskou soutěž o zajímavou českou vlasovou kosmetiku BK Beauty Keratin. Set vlasové kosmetiky s arganovým olejem získává Martina Kačandyová z Frýdku Místku. Blahopřejeme!

Kdo je Adéla Kodetová

Adéla KodetováAdéla Kodetová patří mezi mladé nadějné kadeřníky. Kadeřnické praxi se věnuje 8 let. Vystudovala Střední odbornou školu obchodu, provozu hotelů a střední odborné učiliště v oboru Kadeřník. S manželem má dvě děti a v současnosti pracuje v salonu AKA v Karlových Varech. Je absolutní vítězkou soutěže kadeřnických proměn AICHI 2014 a současně vítězkou Ceny veřejnosti AICHI 2014. V roce 2016 se probojovala mezi finalisty soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards 2015 v kategorii Dámský komerční účes. Nyní jí patří rovněž Cena veřejnosti AICHI 2016.

O AICHI

AICHI je prestižní kadeřnickou soutěží, která má letos za sebou již svůj 14. ročník. Pořadatelem soutěže je síť kadeřnických a beaty salonů Bomton studia. Soutěž má vysokou prestiž a je postavena na konceptu proměn, kterých se účastní kadeřníci a jejich týmy. Cílem soutěže je umožnit se prosadit i těm kadeřníkům, které od účasti v jiných kadeřnických soutěžích odrazují vysoké náklady na účast. Bomton studia poskytují kompletně materiální a další zázemí k soutěži.

Zdroj obrázků: AICHI, Adéla Kodetová Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník