I vy můžete zvolit svého Kadeřníka roku! Zapojte se do hlasování Consumer awards – neboli Cena veřejnosti 2017 Czech&Slovak Hairdressing Awards!
I vy můžete zvolit svého Kadeřníka roku! Zapojte se do hlasování Consumer awards – neboli Cena veřejnosti 2017 Czech&Slovak Hairdressing Awards!

Cena veřejnosti 2017: Vyberte svého favorita soutěže Kadeřník roku!

I vy můžete zvolit svého Kadeřníka roku! Zapojte se do hlasování Consumer awards – neboli Cena veřejnosti 2017 Czech&Slovak Hairdressing Awards!

Zapojte se do hlasování o Cenu veřejnosti 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 – Next Level. Z 10 nominovaných kolekcí laickou veřejností teď právě vy, čtenáři magazínu Vlasy a účesy máte možnost vybrat vítěze kategorie Consumer awards. Cena veřejnosti je speciální kategorií soutěže Kadeřník roku, ve které jako v jediné nerozhodují o vítězi odborníci, ale právě vy, běžní zákazníci kadeřnických salonů a naši čtenáři. Vyberte z 10 kadeřnických kolekcí nominovaných laickou veřejností svého favorita a pomozte mu zvítězit!

Hlasujte v soutěži Kadeřník roku – Cena veřejnosti 2017 a vyhrajte!

Hlasováním v anketě Cena veřejnosti Kadeřník roku 2017 se můžete rovněž zúčastnit soutěže našeho magazínu Vlasyaucesy.cz o profesionální výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional.

beenhere

Hlasujte a vyhrajte vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional


V soutěži můžete vyhrát profesionální vlasovou kosmetiku Fibre Force, která obnovuje vazby ve struktuře vlasů a stylingové přípravky OSiS+.

Fibre Force je 1. posilující režim s patentovanou Bond Connector technologií, která dokáže obnovit vnitřní strukturu chemicky i mechanicky poškozených vlasů.

OSiS+ je kreativní profesionální stylingová řada, která díky zajímavé konzistenci jednotlivých produktů řady dokáže probudit naše tvůrčí schopnosti při finálním stylingu účesů. Její používání je cestou k jedinečnému stylu a dlouhotrvajícímu účesu.

Jak se zúčastnit hlasování Cena veřejnosti 2017?

  • Vyberte jednu z 10 účesových kolekcí českých kadeřníků, kterou pokládáte za nejzdařilejší. Označte vybranou kolekci a pak pod všemi zobrazenými kolekcemi nezapomeňte kliknout na tlačítko HLASOVAT.
  • Vybrat můžete jen jednu z 10 kolekcí. Každá obsahuje celkem čtyři účesy. Kadeřník je až do zveřejnění výsledků hlasování v anketě Cena veřejnosti 2017 anonymní, proto u kolekce nevidíte jméno autora / kadeřníka kolekce.
  • Každý uživatel/návštěvník magazínu Vlasyaucesy.cz má právo hlasovat v této anketě pouze jednou.
  • Pro možnost ověřit korektnost hlasování i pro to, abyste se mohli zúčastnit soutěže o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional, musíte vyplnit rovněž údaje o sobě: jméno, příjmení, adresu a platný e-mail. 
  • Výsledky hlasování ankety budou zveřejněny na slavnostním galavečeru Czech and Slovak Hairdressing Awards, který se bude konat 11. listopadu 2017 v pražském Foru Karlín.
  • Hlasovat v této anketě můžete od 11. září do 1. října 2017.

Jak se zúčastnit soutěže o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional 

  • Do soutěže o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional je automaticky zařazen každý hlasující v anketě o Cenu veřejnosti 2017. 
  • Celkem vybereme šest vítězů: tři v České republice a tři na Slovensku. (Hlasování pro Slovensko probíhá na stránkách Vlasyaucesy.sk. Vybírá se z kolekcí slovenských kadeřníků.)
  • Vítěze vylosujeme. 
  • Všeobecná pravidla soutěží našeho magazínu najdete zde >>
beenhere

NÁŠ TIP

Zajímají vás nominace v dalších kategoriích soutěže? Dozvíte se je už 19. 10. 2017!
Sledujte speciál s dalšími informacemi a zajímavostmi ze soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards KADEŘNÍK ROKU

Hlasování o Cenu veřejnosti 2017 soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards bylo ukončeno.

Zdroj obrázků: kadeřníci, Schwarzkopf Professional, koláže ©ContentPub s.r.o. / Vlasyaucesy.cz / Vlasyaucesy.sk

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník