Mladá česko-slovenská pop diva Celeste Buckingham, která právě velmi úspěšně dobývá srdce fanoušků i hudebních kritiků a inspiruje tisíce mladých dívek, se rozhodla spojit s renomovanou kosmetickou značkou L´Oréal Paris. Poprvé v historii bude mít L´Oréal Paris lokální ambasadorku v Čechách a na Slovensku.

Zpěvačka Celeste Buckingham žijící střídavě v USA, v Čechách a na Slovensku, zosobňuje všechny atributy L´Oréal Paris ambasadorek – je dokonale krásná, charismatická a sebevědomá. Svým charismatem, otevřeností i vzhledem ideálně vystihuje podstatu slavného sloganu „Protože vy za to stojíte“.  Celeste se zařadí se mezi takové osobnosti, jakými jsou například Jane Fonda, Julianne Moore, Jennifer Lopez nebo Blake Lively a další.

02-loreal-creme-gloss-600-light-brownPro L´Oréal Paris je celosvětově velkou prioritou propojení s prestižními osobnostmi, což podporuje a doplňuje image značky. Zároveň je skvělé, že se podařilo domluvit spolupráci i na lokální úrovni, navíc s někým, s kým se mohou mladé ženy a dívky snadno identifikovat. „Ze spolupráce se značkou L´Oréal Paris jsem opravdu nadšená. Kosmetika patří k mému životu a produkty značky L´Oréal Paris používám téměř denně. Vážím si příležitosti stát se jednou z inspirativních ambasadorek, obzvlášť v takové mezinárodní konkurenci.  Zároveň jsem ráda, že jsem první ambasadorkou z České republiky a Slovenska.“ říká o spolupráci Celeste Buckingham.

Krásná a ambiciózní Celeste Buckingham je i ve svém mladém věku ztělesněním talentu, charismatu i úspěchu, díky čemuž se například letos stala historicky nejmladším porotcem v soutěži X-Factor. Pro L´Oréal Paris také perfektně vystihuje podstatu našeho úžasného sloganu „Protože vy za to stojíte“. „Jsme velice rádi, že ji můžeme přivítat mezi ambasadorkami značky L´Oréal Paris. Celeste vyzařuje jedinečnou energii, kterou chceme promítnout i do společných projektů a kampaní“, říká Eva Hegedušová, Division General Manager zodpovědná za značku L´Oréal Paris v Čechách a na Slovensku.

Nyní devatenáctiletá zpěvačka Celeste Buckingham se poprvé dostala do povědomí veřejnosti účastí ve finále Česko-slovenské SuperStar, poté se proslavila svými hity Run, run, run, I was wrong nebo I am not sorry. V roce 2012 pak vydala své debutové album Don´t look back. Za svou poměrně krátkou kariéru stihla nasbírat již celou řadu hudebních ocenění, např. v roce 2013 cenu MTV Music Awards za nejlepší česko/slovenský počin.

03-Celeste-Buckingham-ambasadorka-L_Oreal-Paris

Značka L´Oréal Paris se může pyšnit řadou slavných ambasadorek, které spojily své jméno, krásu i životní nadhled s touto značkou kosmetiky a reprezentují závazek L´Oréal Paris vůči kráse Hvězdy takového formátu jako Jualianne More, Freida Pinto, Blake Lively, Jane Fonda nebo Andie MacDowell  a nyní i Celeste Buckingham jsou dokonalým ztělesněním sloganu „Protože vy za to stojíte“. Spolu s ambasadorkami L´Oréal Paris i my věříme, že ženy po celém světě si zaslouží být krásné, navenek i uvnitř, a jejich krása by měla náležitě oceněna, neboť všechny za to stojíme.

Zdroj obrázků: L´Oréal Paris

 

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník