Brněnský kadeřnický salon Brychnačová&Zachová pracuje výhradně s vlasovou kosmetikou Matrix a nabízí vše od diagnostiky vlasů až po závěrečný styling.

Jedna ze spolumajitelek kadeřnického salonu Brychnačová&ZachováJaroslava Brychnačová, povídala o svém salonu, který spoluvlastní a o aktuálních trendech pro letošní rok 2014. Salon sídlí v Brně a pokud hledáte profesionální kadeřnické služby, rozhodně jej navštivte.

Seznamte se s brněnským kadeřnickým salónem Brychnačová&Zachová

Seznamte se s brněnským kadeřnickým salónem Brychnačová&Zachová

„Kadeřnický salon Brychnačová&Zachová jsem založila spolu s Blankou Zachovou. Společně jsme vytvořily specifický salon založený na profesionalitě, seriózním přístupu ke klientovi a příjemném prostředí,“ říká o službách salonu Jaroslava Brychnačová. Tým vlasových stylistů se v salonu Brychnačová&Zachová individuálně věnuje každému zákazníkovi od vlasového poradenství, diagnostiky, výběru správného odstínu a střihu, až po konečný styling vlasů. V salonu Brychnačová&Zachová se pracuje výhradně s profesionální vlasovou kosmetikou Matrix.

Spolumajitelka salonu Jaroslava Brychnačová se svými modelkami.

Spolumajitelka salonu Jaroslava Brychnačová se svými modelkami.

„Vlasová kosmetika Matrix vyhovuje nejen nám, ale také naší klientele. Nedílnou součástí naší práce je také poradenství s následným doporučením vhodné vlasové kosmetiky na doma. Kadeřníci, kteří v našem salonu pracují, jsou pravidelně proškolováni. Účastní se různých seminářů, kadeřnických soutěží, vytváří nové kolekce účesů a spolupracují na známých fashion akcích jako například STYL-KABO. Pravidelně sledujeme i trendové účesy, které dáváme k nahlédnutí na naše web stránky a nebo na facebook,“ dodává o práci salonu Brychnačová&Zachová jeho spolumajitelka Jaroslava Brychnačová.

Spolumajitelka salonu Blanka Zachová se svými modelkami.

Spolumajitelka salonu Blanka Zachová se svými modelkami.

Jaké účesové trendy si ještě v letošním roce 2014 užít? Nechte si poradit od Jaroslavy Brychnačové!

Podle spolumajitelky kadeřnického salonu Brychnačová&ZachováJaroslavy Brychnačové, jsou základem všeho zdravě vypadající vlasy. „Můžete udělat šik střih, perfektní probarvení, ale pokud vlas vypadá nezdravě a unaveně, veškerý dojem je ten tam,“ říká zkušená kadeřnice. „Tento rok vévodí u brunetek studené tóny moka odstínů s rafinovaným probarvením tón v tónu. Velmi oblíbeným se stalo probarvení jako od sluníčka – takzvané ombré. Naopak u blondýn dominují pastelové tóny. Co se týče střihů, je trendy jak s dlouhými vlasy, tak i v elegantním mikádu. Krátkovlásky s razantním podstřihem a delší patkou jsou rovněž in. Účesovým trendem číslo jedna je pak tzv. retro styl. Dlouhé vlasy provlněné nebo vyfoukané dohladka, ale vždy v objemu na temeni. Pořád ještě upoutáte copy zapletenými nejen v délkách vlasů, ale i ofinách. Mikáda a polodlouhé účesy se také upravuji v objemu. Nesmíme zapomenou ani na muže. Aktuální jsou krátké střihy s delší patkou či ofinou. Důraz se klade na dokonalé zastřižení kontur u obličeje, kotlet a perfektnímu začištění krku. Společenským výčesům vévodí kladená vlna, která je velmi elegantní a hodí se jak na krátké vlasy, tak i do mikád. V dlouhých vlasech vytváří dokonalý efekt, který lze použít jen ve předních partiích a vlasy nechat vyčesat do drdolu, nebo nechat kladenou vlnu po celé délce,“ radí o letošních trendech Jaroslava Brychnačová.

Interiér kadeřnického salonu Brychnačová&Zachová.

Interiér kadeřnického salonu Brychnačová&Zachová.

KONTAKT: Kadeřnický salon Brychnačová&Zachová

Kadeřnický salon Brychnačová & Zachová

Adresa: Hybešova 30 (1. patro), Brno 602 00

Tel.: +420 775 555 370

E-mail: info@salonbz.cz

Otevírací doba salonu:

Po–pá od 8.00 do 19.00 hodin.

Zdroj obrázků: L’Oréal / Brychnačová&Zachová

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník