Bomton studia představila svoji novou kolekci účesů Bomton Realistic 2016. Má představit cestu, kterou se budou jejich kadeřníci v následujícím roce ubírat.

Je tady další kolekce s účesy 2016! Novou kolekci Bomton Realistic 2016 představila Bomton studia skutečně pompézně – na galavečeru v pražském Foru Karlín, kde se vyhlašovaly výsledky AICHI 2015 a to dokonce za přítomnosti takové hvězdy, jakou je proslulý kadeřník Angelo Seminara. Leoš Mareš, moderátor večera, kolekci Realistic 2016 představil jako účesy inspirované současným útočištěm urban kultury a městem studentů – Berlínem. Podle autorů nové Bomton kolekce jsou účesy v ní vhodné pro každého, kdo se chce projevit svoji osobností a být něčím víc. Pro každého, kdo se chce řídit principem reality a neprahnout po domnělých ideálech a dokonalosti.

Bomton Realistic 2016 – nová kolekce Bomton studií pro rok 2016.

Bomton Realistic 2016 – nová kolekce Bomton studií pro rok 2016.

Nová kolekce Bomton Realistic 2016 je o synergii trendových střihů a výrazných barev. Čiší z ní barevnost, individualita a energie. Kadeřnický tým Bomton studií čerpal inspiraci z módy ulice a pro ulice je kolekce také určena. Pro ulice, kterým dodá šťávu, barvu a styl. Jde o mladistvou účesovou kolekci kombinující dámské a pánské mladiství účesy. Kolekce klade důraz jak na střih, tak na barvu vlasů. 

Nová Bomton kolekce je pro každého, kdo nechce zapadnout v davu a kdo chápe, že vlasy umí „mluvit“ a charakterizovat osobnost svého nositele. Módní „city“ styl účesů v nové kolekci Bomton studií je silně individualistický, odvážný a současně mladistvě hravý. 

Kolekce účesů Realistic 2016.

Kolekce účesů Realistic 2016: mladistvý blond dlouhý střih s oblými liniemi.

Kolekce účesů Realistic 2016.

Kolekce účesů Realistic 2016: parádní střih s odvážnou zelenou barveností.

Kolekce účesů Realistic 2016.

Kolekce účesů Realistic 2016: blond vlasy jsou nuda! Zkuste žluté!

Kolekce účesů Realistic 2016.

Kolekce účesů Realistic 2016: perfektní afro střih nejspíš využije málokdo z nás, ale kdo ví…

Kolekce účesů Realistic 2016.

Kolekce účesů Realistic 2016: móda stříbrných vlasů sluší u mužům. Odvažte se při výběru pánského účesu!

Kolekce účesů Realistic 2016.

Kolekce účesů Realistic 2016: bordó akce oživí černou ve vlasech.

Bomton Realistic 2016

Autoři kolekce: tým Bomton studií

Název kolekce: Realistic

Sezóna: 2016

Zdroj obrázků: Bomton studia

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník