Co říkají na blondýnky vtipy, to určitě víte. Víte ale, jak je vidí nejlepší čeští a slovenští kadeřníci? Podívejte se na jejich účesy pro blondýny.
Co říkají na blondýnky vtipy, to určitě víte. Víte ale, jak je vidí nejlepší čeští a slovenští kadeřníci? Podívejte se na jejich účesy pro blondýny.

Blondýnky podle nejlepších českých a slovenských kadeřníků

Co říkají na blondýnky vtipy, to určitě víte. Víte ale, jak je vidí nejlepší čeští a slovenští kadeřníci? Podívejte se na jejich účesy pro blondýny.

Jak vidí blondýnky čeští a slovenští kadeřníci? Ti nejlepší se dostali do finále Czech and Slovak Hairdressing Awards a navzájem se utkali v několika soutěžních kategorií. My jsme teď sáhli do několika z nich a vybrali pouze blond účesy. Máte tak jedinečnou možnost podívat se na to, jaké střihy pro blond vlasy, ale i styling nebo barevné oživení blond účesů doporučují ti nejlepší z nejlepších. Celkově vidíte 27 různých možností, co udělat se svým blond účesem, nebo kam se vydat za svoji proměnou, pokud jste se právě teď definitivně rozhodly pro proměnu z tmavších vlasů na blond.

Podívejte se, jak vidí blondýnky nejlepší čeští a slovenští kadeřníci.
Podívejte se, jak vidí blondýnky nejlepší čeští a slovenští kadeřníci.

Tipy českých a slovenských kadeřníků pro blondýnky

 1. Klára Doležalová z Bomton studií nás láká na planina blond barvu vlasů. Blondýnky navíc oživuje pestrými neonovými barvičkami, které skvěle rozzařují celý obličej.
 2. Daria Hekerlová z Hairthusiasts k blond přistupuje zcela jinak. Předkládá nám ji v odstínu oblíbené jahodové blond a v hitu letošního roku, kterou je blond v barvě růžového zlata, čili rose gold blonde.
 3. Blond účes Márie Karabinošové ze Salon Igor Sedlák představuje ideální blondýnu. Je to blond barva, ale i blond účes, který nejenže nikoho neurazí, ale řekla bych, že bude naprosto každého fascinovat.
 4. Blondýnka Mishy Čadkové, která si za svoji kolekci odnesla absolutní vítězství a titul Kadeřník roku, představuje skvělý střih pro zralou ženu, který omlazuje a z nositelky dělá femme fatale.
 5. Lucie Jirkalová Wenzlová ze salonu Fame má pro blondýnky skvělé řešení, které díky tmavšímu základu maskuje odrosty a díky barevně tónovaným konečkům zas oživuje jinak příliš stroze působící platinovou blond.
 6. Gabriela Kejmarová ze Salon Gabriela láká blondýnky na hit polodlouhých vlasů – wob, čili rozvlněný lob.
 7. Martin Kováč z Hair Art design předvádí odvážnou blondýnku s extra módním podholeným účesem, neboli tzv. buzz cut.
 8. Ultramoderní blond účesy Romany Topinkové (Salon RT) nejsou rozhodně pro nikoho, kdo nemá odvahu být vidět.
 9. Lea Trabaková ze Salon Michl Zapoměl nás láká na úchvatné bronde. Úmyslně jsem jej zařadila mezi blond účesy. Je na každém, jestli s mým názorem bude souhlasit, nebo jej nechá mezi brunet účesy. Podle mne je ale už tak prosvětlené, že se lze jen těžce rozhodnout, kam patří.
 10. Marcela Blechová ze Salon Top je další českou kadeřnicí, která stírá hranici mezi blond a jinými barvami. Tentokrát v účesu dominuje měděná s blond akcenty.
 11. Nejmódnější trendy úpravy vlasů předvedla jako tipy pro blondýnky Lenka Gorčíková ze Studia Piel. Nechybí copánky ani makramé.
 12. A je tady další jahodová blondýnka. Krásné kadeře vytvořil Martin Nosál (Studio Martin Nosál.)
 13. Martina Slonková ze Salon Šuta vsadila na textury v blond vlasech.
 14. Blondýnky může inspirovat další tip na blond v barvě růžového zlata. Tentokrát je od Hany Havettové (Vlasové studio El).
 15. Pletené copánky jako součást účesu jsou trende. Inspiraci nám dává Jana Kukučková z Anar.
 16. Blondýnky zbystřete, Marieta Murga (Lekart Hairdressing) vám představí dokonalý blond bob.
 17. Další blond inspirace Romany Topinkové (Salon RT) fandí pastelovým barvám v blond vlasech.
 18. Jahodová blond a módní pletený účes – to je skvostný blond účes Evy Komínkové ze Sanett studia.
 19. Martin Loužecký Hairthusiasts vás naučí ležérní letní rybí cop. Inspirovat se můžete i mikádem v popelavé blond barvě.

Zdroj obrázků: Czech and Slovak Hairdressing Awards

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník