Blondýna s melíry – tak budou vypadat blond vlasy 2015
Blondýna s melíry – tak budou vypadat blond vlasy 2015

Blondýna s melíry – tak budou vypadat blond vlasy 2015

Vlasy 2015 přinesou nový trend pro blondýny – blond už nebude hrát pouze zlatavými či platinovými odstíny, ale také zcela jinými barvami.

Jak bude vypadat blondýna v roce 2015? Do módy přichází blondýna s melírem. Ale ne s ledajakým. Melír má být v barevný, optimálně pouze v jedné barvě, i když podobat se duze můžete také. Rozhodně ale nepůjde pouze o to, naplácat si na blond vlasy kus barvy. Blondýna a její vlasy musí s barvou dokonale splynou, barva musí podtrhnou celý styl účesu a vytvořit z účesu umělecké dílo. Takže bez zkušeností se sama do těchto pokusů nepouštějte a raději vsaďte na novodobé kadeřnické umělce – koloristy.

GALERIE: Blondýna s melíry – trend pro blond vlasy 2015

Červená barva na vlasy bude vypadat nádherně, když si jí blondýna nechá podkreslit ofinu. Podobně se můžete hrát s dalšími barvami. Ofině bude slušet také fialová barva na vlasy nebo oranžová barva na vlasy. Studené odstíny zas můžete vyzkoušet, pokud máte dlouhé blond vlasy. Modrá barva na vlasy nebo i zelená barva na vlasy vytvoří nádherný efekt vodné hladiny na konečcích vlasů.

Proměna blondýny v kolekci Petry Měchurové pro rok 2015

Velice odvážné účesy měnící blondýny ze sladkých koček na dravé lvice ulic najdeme také v kolekci české kadeřnice Petry Měchurové. Ta ve své kolekci Drive s účesy 2015 aplikovala na blond vlasy ostře pomerančový odstín barvy a to na ofinu nebo na skráně. Tedy na místa, kde se nám obvykle jako první objevují šediny. Na tento fakt možná Petra ani nemyslela, ale je zajímavé přemýšlet způsobem, že místo, kde nám šedivějící vlasy přidají na věku, umí Petra Měchurová extravagantní barvou změnit na místo, které nám naopak věk ubere. A proč nebýt třeba i ve čtyřiceti tak trochu mladistvá punkerka!

Takto změní blondýnu v roce 2015 úspěšná kadeřnice Petra Měchurová.
Takto změní blondýnu v roce 2015 úspěšná kadeřnice Petra Měchurová.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a salonů, Petra Měchurová – kolekce Drive pro S/S 2015

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník