Blanka Matragi a její móda fascinuje ženy skrz generace. Tentokrát návrhářka představuje RTW kolekci inspirovanou moderní královnou květin – orchidejí.

Módní návrhářka Blanka Matragi nikdy neudělá módní kolekci, která by neměla své nosné téma. V Ready-to-Wear kolekcích jsme už viděli její hru s nesmrtelným módním vzorem – kohoutí stopu, kolekce Kubis odkazovala na slavný kubismus, jiná těžila z úchvatných efektů op-artu. Tentokrát přišly na řadu oblíbené květiny – orchideje. A podle nich dostala název i samotná RTW kolekce 2015 Orchidej. Květinová móda letos opět nakukuje do našich šatníků a kousky od Blanky Matragi by byly skutečnou třešíňkou na dortu do naší „rozkvetlé skříně.

Blanka Matragi a její RTW móda 2015 v kolekci Orchidej.

Blanka Matragi a její RTW móda 2015 v kolekci Orchidej.

Nová módní kolekce Blanky Matragi, kterou si můžete koupit v jejím butiku v Praze U Prašné brány 2, ale také v e-shopu, se odvíjí od třech výrazných grafických podkladů. Každý z nich je vlastně digitální reprodukcí maleb návrhářky Blanky Matragi. Jednotlivé linie nesou jiný barevný základ a také se inspirovaly v různých historických obdobích i zemích. Zatímco úchvatná a pestrá žluto-fuchsiová část kolekce vychází z inspiraci Dálným východem a Japonskem, modrozelená v sobě zrcadlí krásu secese. Nejdecentnější, i když rozhodně ne nenápadnou linií je část kolekce v černo-hořčičné barevnosti K žluto-černému kontrastu se přidávají také špetky červené a vzniká nádherný ženský formát elegantní módy.

V lookbooku kolekce Blanky Matragi (RTW S/S 2015 – kolekce Orchidej) se objevila vítězka soutěže Czechoslovak TopModel 2013 Kateřina Kozlová. Druhou modelkou je Čechoameričanka Molly Kucera.

V lookbooku kolekce Blanky Matragi (RTW S/S 2015 – kolekce Orchidej) se objevila vítězka soutěže Czechoslovak TopModel 2013 Kateřina Kozlová. Druhou modelkou je Čechoameričanka Molly Kucera.

Stylistky ze salonu Petra Měchurová na přehlídce Blanky Matragi

O účesy modelek k nové kolekci Blanky Matragi se postaraly stylistky ze salonu Petra Měchurová. Úkolu se zhostily Viera Banášová a Jana Vrátná.

[caption id="attachment_43397" align="alignnone" width="1200"]O účesy modelek k nové kolekci Blanky Matragi se postaraly stylistky ze salonu Petra Měchurová. Úkolu se zhostily Viera Banášová a Jana Vrátná. O účesy modelek k nové kolekci Blanky Matragi se postaraly stylistky ze salonu Petra Měchurová. Úkolu se zhostily Viera Banášová a Jana Vrátná.[/caption]

FOTOGALERIE: Blanka Matragi – RTW S/S 2015, módní kolekce Orchidej

Blanka Matragi – Orchidej: móda na večer i pro volný čas

Ready-to-Wear kolekce Orchidej Blanky Matragi v sobě obsahuje kompletní šatník – od módy reprezentativní v podobě společenských šatů, přes malé černé – i když oživené decentním vzorem a přidanými barvami, až po volnočasovou módu, kde nechybí topy, tuniky nebo leginy. Směle zde najdete kancelářskou business eleganci okořeněnou ženským sexappealem, ale také šaty na ples, které svoji nádherou a unikátností obstojí i jako unikátní barevné svatební šaty.

♥ Tip: Máte-li o kolekci zájem, v období do 19. 7. 2015 můžete v butiku Blanka Matragi využít také individuální poradenství samotné designérky.
Kolekci Blanka Matragi – Orchidej koupíte přímo v pražském butiku nebo v e-shopu návrhářky.

Kolekci Blanka Matragi – Orchidej koupíte přímo v pražském butiku nebo v e-shopu návrhářky.

Zdroj obrázků: Blanka Matragi

Zdroj informací: Blanka Matragi – web, Petra Měchurová – Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník