Vlasová kosmetika s olejovým základem BC Oil Miracle Rose Oil nabízí novou péči o vlasy a vlasovou pokožku postavenou na síle růžového oleje. 

Přípravky vlasové kosmetiky s olejovým základem si oblíbilo nejenom velké množství známých osobností, ale i kadeřníků. Jejich výjimečné pečující schopnosti se nyní ještě dále rozvíjejí s novinkou BC Oil Miracle Rose Oil od Schwarzkopf Professional (Henkel). Nová intenzivně pečující technologie Rose Oil vyživuje nejenom vlasy, ale zároveň hýčká i vlasovou pokožku.

První olejová řada BC pro vlasy a vlasovou pokožku

Oleje se staly klíčovými složkami v přípravcích pečujících o obličej a tělo a následně byly úspěšně začleněné do segmentu vlasové péče. Pleťové a vlasové přípravky obsahující vzácný růžový olej jsou mimořádně oblíbené. BC Oil Miracle Rose Oil s růžovými oleji hýčká vlasy a vlasovou pokožku. 

Receptura Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Rose Oil kombinuje dva vzácné aromatické oleje získané z vybraných druhů růží – šípku a damašské růže. Šípkový olej se získává ze semínek růžového keře a běžně se používá v pleťové kosmetice. Je známý svým vysokým obsahem vitamínu A, obsahuje také vitamín C a esenciální mastné kyseliny. Olej z damašské růže, která symbolizuje krásu a lásku a je známá svou podmanivou vůní, se používá při výrobě parfémů, ve zkrášlující kosmetice nebo pro vytvoření růžové vody.

BC Oil Miracle Rose Oil – růžová budoucnost pro naše vlasy!

BC Oil Miracle Rose Oil – růžová budoucnost pro naše vlasy!

BC Oil Miracle Rose Oil slibuje novou luxusní péči i hýčkající zážitek

Nové přípravky BC Oil Miracle Rose Oil obsahující kombinaci dvou aromatických olejů nabízí jedinečnou úroveň péče: pomáhají pečlivě ošetřovat vlasovou pokožku a zároveň ve stejnou dobu vyživují vlasy, dodávají jim hebkost a lesk. Svěží exotická květinová parfemace a jemná konzistence přípravků Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Rose Oil zprostředkovávají velmi smyslnou péči.  

Co obsahuje vlasová kosmetika z řady BC Oil Miracle Rose Oil

BC Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Kúra

Tento elixír se vzácným olejem představuje dokonalou kúru pro zatěžované vlasy a vlasovou pokožku. Elixír s růžovými oleji vyživuje vlasovou pokožku a vlasy, kterým zároveň přináší hebkost a lesk. Všestranný olej nabízí tři různé možnosti aplikace. Při použití společně s masáží vlasové pokožky v rámci předošetření pomáhá zklidnit vlasovou pokožku, zmírňuje její napjatost a vysušení. Aplikace na vlhké vlasy před jejich vysoušením usnadňuje styling, chrání před teplem a dodává jim hebkost a lesk. Použití v rámci závěrečného ošetření na suché vlasy přináší uhlazení, propůjčuje nádherný lesk a jedinečnou hebkost vlasů bez jejich zatížení. 

BC Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Kúra, 100 ml, 459 Kč

BC Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Kúra, 100 ml, 459 Kč

BC Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Šampon 

Průhledný růžový šampon obsahující vzácný růžový olej šetrně čistí a hloubkově zvlhčuje vlasy a vlasovou pokožku. Pomůže nám získat hebké lesklé vlasy a zklidněnou uvolněnou vlasovou pokožku. 

BC Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Šampon, 200 ml, 249 Kč

BC Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Šampon, 200 ml, 249 Kč

O výrobci

Výrobcem BC Oil Miracle Rose Oil, produktu patřícího pod značku Schwarzkopf Professional je společnost Henkel. Henkel je celosvětová společnost, jejíž vedoucí značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má téměř 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2012 dosáhl její obrat částky 16 510 milionů eur a upravený provozní zisk 2 335 miliónů eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů. V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

Zdroj obrázků / kredit: BC Oil Miracle Rose Oil by Schwarzkopf Professional

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník