Obnova suchých a poškozených vlasů má nové řešení – přípravky na vlasy BC Oil Miracle Fig Oil od Schwarzkopf Professional.

Nová řada vlasové kosmetiky a péče o vlasy BC Oil Miracle Barbary Fig Oil poprvé propojuje intenzivní vlasovou péči s jedinečným zážitkem. Nové přípravky na vlasy BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional obsahující mikro keratin a olej na vlasy z opuncie mexické umožňují kadeřníkům kombinovat příjemný a odlehčený pečující efekt vzácných olejů s hluboce regeneračním účinkem pro dosažení výjimečné obnovy suchých a poškozených vlasů.

Receptury založené na oleji z opuncie mexické přinášejí vlasům okamžitý lesk a mimořádnou hebkost. Řada BC Oil Miracle Barbary Fig Oil obsahuje čtyři přípravky a nabízí až osm různých variant.

Seznamte se s vlasovou kosmetikou BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil je první olejová řada obsahující mikro keratin a olej z opuncie mexické pro regeneraci poškozených vlasů. Regenerační přípravky tvořící novou tuto řadu doplňují stávající skupinu výrobků BC Oil Miracle a jsou určené speciálně pro péči o suché, poškozené a křehké vlasy.

Mnoho žen používá tepelné stylingové přístroje, které můžou způsobovat dehydrataci vlasů a jejich mdlý vzhled bez života. Na kadeřnickém trhu je patrný výrazný trend směrem k používání olejových masek obsahujících prospěšné exotické oleje, které přináší hrubým a křehkým vlasům vynikající výsledky. Olej ze semínek opuncie mexické je bohatý na obsah esenciálních mastných kyselin a tokoferolů. Chrání před negativním působením volných radikálů, stimuluje buňky a přináší intenzivní hydrataci. Receptura kombinuje přírodní pečující olej s mikronizovaným keratinem, který obnovuje strukturu vlasu bez jeho zatížení. Květinová parfemace podpoří smyslný a hýčkající zážitek při aplikaci pečujícího ošetření v salonu. 

Seznamte se s vlasovou kosmetikou BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

Seznamte se s vlasovou kosmetikou BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil jako pečující ošetření v salonu

Dokonalé služby pečující o vlasy by měly být jedním z pilířů každodenní práce v salonu. Schwarzkopf Professional přináší díky BC Oil Miracle Barbary Fig Oil možnost nabídnout zákazníkům službu, která kombinuje luxusní zážitek v salonu s účinným řešením specifických vlasových problémů.

Jedinečný obnovující rituál představuje mimořádnou službu, která je určená pro suché a poškozené vlasy a přináší jedinečný zážitek hýčkající všechny smysly. Pomáhá kadeřníkům vybudovat si u svých zákazníků pověst expertů na krásné vlasy. Konzultace a prodej přípravků pro domácí použití pomáhají zákazníkům pokračovat doma v ošetření započatém v salonu a podporují zachování krásného vzhledu vlasů až do další návštěvy u kadeřníka.

Řada vlasové péče BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovující kúra

Bohatá obnovující olejová kúra s přírodním olejem z opuncie mexické uhlazuje, vyživuje a obnovuje suché, mdlé a poškozené vlasy. Je určená pro okamžitou pevnost, zářivý lesk a hebkost vlasů bez jejich zatížení.

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující kúra, 100 ml: 459 Kč
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující kúra, 100 ml: 459 Kč

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující kúra, 100 ml: 459 Kč

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovující šampon

Kombinace mikroemulzní technologie a oleje z opuncie mexické, který je bohatý na obsah antioxidantů a nenasycených mastných kyselin, přináší čistící a intenzivně regenerující efekt pro silné, lesklé a hedvábně vláčné vlasy.

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující šampon, 200 ml: 249 Kč
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující šampon, 200 ml: 249 Kč

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující šampon, 200 ml: 249 Kč

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovující vyživující mléko

Tento bohatý olejový sprej vyživuje suché a poškozené vlasy a intenzivně je obnovuje. Používá se pro navrácení odolnosti, poddajnosti a hebkosti vlasů.

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující vyživující mléko, 150 ml: 349 Kč
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující vyživující mléko, 150 ml: 349 Kč

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující vyživující mléko, 150 ml: 349 Kč

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovující maska

Bohatá máslová struktura se rozpouští ve vlasech a vyplňuje mdlé, suché a poškozené vlasy. Slouží pro okamžitou pevnost, odolnost a uhlazení vlasů.   

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující maska, 150 ml: 399 Kč
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující maska, 150 ml: 399 Kč

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovující maska, 150 ml: 399 Kč

Zdroj obrázků: Schwarzkopf Professional

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník