Poskytněte svým vlasům zničeným sluníčkem po létě vhodnou péči. Nová řada vlasové péče BC Bonacure Moisture Kick od Schwarzkopf slibuje pomoc. 

Po létě a dnech plných sluníčka bývají naše vlasy zničené. Často jsou vysušené buď přímo sluníčkem, nebo také slanou mořskou vodou či chlórem v bazénech. Je to čas, kdy vlasy hlasitě volají po své záchraně – po dokonalé regeneraci. Schwarzkopf nyní přichází s řešením – s produktovou řadou BC Bonacure Moisture Kick, která dokáže vlasům po létě vrátit tu správnou kondici.

Léto se umí na našich vlasech znatelně podepsat. Po horkých dnech potřebují naše vlasy první pomoc. Schwarzkopf nabízí pomocnou ruku v podobě regenerační řady BC Bonacure Moisture Kick.

Léto se umí na našich vlasech znatelně podepsat. Po horkých dnech potřebují naše vlasy první pomoc. Schwarzkopf nabízí pomocnou ruku v podobě regenerační řady BC Bonacure Moisture Kick.

Působením vody a sluníčka, které produkuje UVA a UVB záření, se ve vlasech obsažený přírodní melanin i umělý barevný pigment rozpadá a způsobuje zesvětlení vlasů až o několik stupňů. Často tento jev v létě vítáme, protože koresponduje s opálením a dodává svěží letní vzhled. S pěkným zesvětlením se často dostavuje i dehydratace vlasů a roztřepené konečky. Vlasy tím dávají najevo, že ztrácí svoji sílu a potřebují vyživit. K tomu se nabízí právě řada vlasové kosmetiky Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick. Jak o vlasy v této době správně pečovat a navrátit jim znovu lesk a sílu, vám teď poradí kadeřník Václav Pražák.

1. Co s vybledlou barvou vlasů?

Řada Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick je vlasová kosmetika , která umí vlasům navrátit svěžest a sílu.

Řada Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick je vlasová kosmetika , která umí vlasům navrátit svěžest a sílu.

„K dodání ztraceného pigmentu a tím navrácení přirozeného odstínu, lesku a barvy vlasům použijte přelivovou barvu s nádechem perletě. Ze zkušenosti vím, že nejlépe splňuje požadavky našich zákaznic. A nenásilnou formou navrací přírodní krásu vlasovému vláknu. Zároveň rozzáří vlasy nepřebernými odlesky barevného spektra.“

2. Jak pomoci dehydrovaným vlasům?

Dehydratace vlasů je jeden z nejčastějších problém, který ženy po létě řeší. Pro navrácení svěžesti a síly vlasů doporučuji například řadu Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick. Ucelenou hydratační péči o vlasy, která dodá vlasů potřebnou hydrataci díky obsahu kyseliny hyaluronové.

3. Existuje řešení pro suché konečky?

Po létě poškozené konečky už nic nezachrání, potřebují zastřihnout, aby vlasy mohly růst. Nezapomeňte si co nejdříve zaskočit ke svému kadeřníkovi nechat si vykouzlit nový účes. Vlasy tím odlehčíte a získáte na kráse.

TIP na produkt

  • BC Moiture Kick – Beauty Balm: ochranný zkrášlující krém, který přináší vlasům krásný a zdravě vypadající lesk, zároveň je hydratuje a chrání před působením tepla při vysoušení a žehlení.
  • Moisture Kick Beauty Balm (neoplachovací) 150 ml, 399 Kč

Zdroj obrázků: Schwarzkopf

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník