Barva na vlasy Garnier Olia je olejová barva se 100% krytím šedin a v 25 intenzivních odstínech. Nabízí snadné barvení vlasů v pohodlí domova.

Zažijte revoluci v domácím barvení vlasů s barvou Garnier Olia. Tato jedinečná olejová barva s technologií ODS (Oil Delivery System), 100% krytím šedín a v 25 intenzivních odstínech naplní představy o snadném barvení vlasů v pohodlí domova. Kromě sametové struktury, která při aplikaci nestéká, a příjemné vůně, oceníte i sílu olejů, které maximálně podporují barvící proces.

Barvy na vlasy Garnier Olia jsou inspirované snem o dokonalém produktu, který vlasy vyživuje a pečuje o pokožku hlavy, zatímco perfektně obarví vlasy na požadovaný odstín. Olia změnila celý proces barvení, aby se sen stal skutečností. Olejové složení vlasy vyživuje a viditelně zlepšuje jejich kvalitu.

Barvy na vlasy Garnier Olia – průlomová technologie v barvení vlasů

Častým problémem při barvení vlasů bývá podráždění pokožky a nepříjemný zápach způsobený amoniakem, který běžné barvy na vlasy obsahují. Barvy na vlasy Garnier Olia naopak využívají unikátní technologie ODS (Oil Delivery System) na bázi přírodních olejů.

Díky této technologii chráněné dvaadvaceti patenty je amoniak již zcela zbytečný, nastupuje nekonečná síla přírodních olejů, které promění barvení vlasů v opravdový zážitek. Díky vysoké koncentraci květinových olejů z kamélie, slunečnice, mučenky a mokřadky budou vaše vlasy nejen krásně zářivé, ale Olia vás okouzlí i jemnou květinovou vůní.

Průlomové řešení s využitím květinových olejů a technologie ODS otevírá zcela novou kapitolu v barvení vlasů.

Vyberte si odstín, který Vás nejlépe vystihne. Zvolit si můžete z bohaté palety více než 20 odstínů.

Vyberte si odstín, který Vás nejlépe vystihne. Zvolit si můžete z bohaté palety více než 20 odstínů.

Garnier Olia – Síla olejů a intenzita barev

Inovativní složení barev Garnier Olia s vysokou koncentrací olejů zajišťuje nejvyšší sytost a intenzitu barev, 100% krytí šedin a dodává vlasům hebkost a extrémní lesk. Oslnivá paleta barev Olia od Garnier zahrnuje celkem 25 bohatých, živých a výrazných odstínů plných odlesků. Sedm světlých, zářivých blond odstínů, dva výrazné a živé odstíny červené, osm lesklých a bohatých odstínů hnědé, jeden odstín svůdně tmavě fialové a tři zářivé a intenzivní černé odstíny – to jsou barvy, které rozbuší srdce každé ženy!

Barvy Garnier Olia viditelně zlepšují kvalitu vlasů. Vyživující látky díky květinovým olejům působí během barvení uvnitř i zvenčí vlasového vlákna. Olej navíc každý vlas obalí, chrání a zlepšuje jeho strukturu. Vlasy jsou jemnější a jejich lesk je oslňující.

Kouzlo domácího barvení vlasů s Olia

Dopřejte sobě i vašim vlasům zcela nový zážitek s barvami Garnier Olia. Barvící krém se díky bohaté a sametové textuře skvěle a jednoduše nanáší. Už žádné kapky ani stékající barva, barvy Olia aplikujete stejně snadno jako například vlasovou masku.

Barvy Olia od Garnier jsou na trhu od května roku 2013. Pokud jste je už vyzkoušela také, podělte se se čtenářkami o své zážitky.

Doporučená prodejní cena: 159,90 Kč

Zdroj obrázků: Garnier

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník