Moderní účesy jsou o barevnosti. A nemusí jít jen o extravagantní barvy. Podívejte se na barvy v účesech kadeřnického salonu Rodney Wayne.

Dnešní dokonalé barvy a formy různého kolorování, melírování či všemožné stínovací techniky barvení vlasů, odsunuly přirozenou barevnost téměř do zapomnění. Jen stěží lze přirozenou barvou vlasů, kterou nám nadělily geny, konkurovat té vylepšené kosmetickými firmami. Barvy vlasů jsou lesklé, intenzivní, umí nám nabídnout to, co nám sluší více než to, co nám nadělila příroda. Moderní barvy na vlasy umí odstranit nedostatky naší barvy vlasů – či už obecné, způsobené věkem nebo třeba sluníčkem. Dokonalým příkladem, co zmůže barva s našim vzhledem a s našim účesem je kolekce Rodney Wayne – Colour Trophy Collection. Kolekce vznikla jako soutěžní pro L’Oréal Colour Trophy 2014. Najdete v ní vše, co se dnes z moderní formy barevnosti nosí. Rodney Wayne nabídl účesy s intenzivními barvami v přirozených odstínech, oblíbené ombré i extra módní kolorování do atraktivní barevnosti – růžové nebo modré.

Barvy podle Rodney Wayne – inspirujte se barveností účesů z kolekce Colour Trophy Collection.

Barvy podle Rodney Wayne – inspirujte se barveností účesů z kolekce Colour Trophy Collection.

Barvy a střihy pro moderní jednoduché účesy 2014/2015

L’Oréal Colour Trophy kolekce Rodney Wayne dokonale doladila barvy a střihy do jednoduchých účesů nenáročných na údržbu. Hnědé vlasy v kolekci si hrají s čokoládovými odstíny, módní koňakový odstín tentokrát v prosvětlovaném provedení jednotlivých pramínků. Také blond účesy mají v kolekci několik podob. Jahodová blond v několika variacích soutěží s platinovou blond kolorovanou modrou nebo růžovou. Velký prostor dostala také měděná barva na vlasy v intenzivních odstínech a několika střihových variacích.

FOTOGALERIE: Barvy v účesech podle Rodney Wayne

Za skvělými nápady na barvy moderních účesů a za střihy pro nápadité jednoduché účesy stojí celý tým kadeřnického salonu Rodney Wayne.

O kolekci účesů

Kadeřnický salon: Rodney Wagner

Kolekce účesů: Colour Trophy Collection

Vlasový tým: Ashley Sterrenburg, Rachel wheeler, Jazz Woonton, Kevin Price, Fiona Gratton, Helen Afu, Matt Butcher, Emily Belle, Natasha Dawson, Adrine Singh, Ash Farries, Dawn Thomson, Maryam Haghighi, Stefan Van Der Merwe, Angelina King

Modelky: Kate Wilson, Rhiannon, Ella, Emily Steele, Anna Van Kooten, Kiri Hemmingson, Shianne Allen, Ella Sims, Sarah Cullens, Eden

Fotograf: Steven Chee

Make-Up: Carolyn Haslett/Vieginia Carde

Zdroj obrázků: Rodney Wagner – kolekce účesů L`Oréal Colour Trophy Collection

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník