Mladá hvězda české a slovenské hudební scény, Celeste Buckingham, se rozhodla změnit barvu svých vlasů. Proměnu má již za sebou a také zajímavý proces, který výběru barvy předcházel. Barvu vlasů nevybírala Celeste sama, ani žádný kadeřník či stylista, ale vybírali jí ji přímo její fanoušci. Ti vybrali jeden z odstínu barvy Casting Crème Gloss od L`Oréal – co myslíte, povedlo se?

Zpěvačka Celeste Buckingham ohlásila svoji úzkou spolupráci s L`Oréal Paris a tak se není čemu divit, že i barva na vlasy, ze které odstínů fanoušci vybírali pro Celeste Buckingham tu nejlepší, byla od L`Oréal Paris. Jako první lokální ambasadorka L`Oréal Paris posloužila Celeste Buckingham L`Oréal pro kampaň, na semipermenentní barvu na vlasy Casting Crème Gloss.

Zajímají vás účesy celebrit? Podívejte se na Celeste Buckingham s novou barvou na vlasy Casting Crème Gloss od L`Oréal Paris

Zajímají vás účesy celebrit? Podívejte se na Celeste Buckingham s novou barvou na vlasy Casting Crème Gloss od L`Oréal Paris

Odstíny barvy Casting Crème Gloss

Ambiciózní mladá zpěvačka Celeste Buckingham, přesněji její fanoušci, měli z čeho vybírat. Barva na vlasy Casting Crème Gloss nabízí totiž hned 29 odstínů velice atraktivně znějících názvů: horká či mléčná čokoláda, ledové kakao či ledové kaštany, ledová pralinka, chilli čokoláda, toffee delice nebo cinamon. V paletě barev jsou odstíny od ebenově černé, přes černou s modro-kovovými nádechy, všechny odstíny hnědé, atraktivní načervenalé odstíny i šest odstínů blond.

Odstíny barvy na vlasy Casting Crème Gloss od L`Oréal Paris

Odstíny barvy na vlasy Casting Crème Gloss od L`Oréal Paris

 

Barvy na vlasy Casting Crème Gloss vydrží až 28 umytí

Casting Crème Gloss je semipermanentní barva na vlasy od L´Oréal Paris, která vydrží až 28 umytí. Je určena pro každou ženu, která ještě nevyhledává permanentní barvy na vlasy a ráda mění styl. S barvou Casting Crème Gloss si můžete dopřát být chvíli rudovlasá kráska s vlasy v barvě tmavé višně, posléze třeba zaexperimentovat s červenofialovou nebo se vrhnout do některého z čokoládových odstínů – třeba do pikantní barvy v odstínu chilli čokolády.

Casting Crème Gloss je barva vhodná pro experimentování a proto je také určena mladším ženám a dívkám. Šetrné složení barvy bez amoniaku vlasy neničí a navíc díky pečující mateřské kašičce, kterou barva obsahuje, jsou vlasy po barvení barvou Casting Crème Gloss zářivě lesklá a úžasně hebké.

Zdroj obrázků: L`Oréal Paris

 

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník