Chcete skutečně radikální změnu účesu? Barevný melír vás promění k nepoznání. Podívejte se na proměny, které předvedly američtí kadeřníci.

Ze šedé myšky skutečně cool kráska? Dokonalý barevný melír, samozřejmě v kombinaci s módním střihem, dokáže každou ženu proměnit skutečně k nepoznání. A jelikož nám američtí vlasový stylisté, koloristé a kadeřníci, kteří se zapojili do soutěže NAHA North American Hairstyling Awards dopřáli nahlédnou i pod pokličku soutěže, vidíme, jak dívky a dámy doslova s barevným melírem rozkvetly. Jsou tyto účesy příliš extravagantní pro běžné nošení? Neřekl bych! Barevný melír patří mezi to nejmódnější, co dnes můžete svým vlasům a svému vzhledu obecně dopřát. Rozhodně to chce předem popřemýšlet nebo se poradit, jaké barvy jsou pro váš typ vhodný. Je také třeba zapřemýšlet, jak budete s novou barvou schopna kombinovat svůj šatník – je naivní si myslet, že jej zvládnete ze dne na den změnit kvůli novému účesu. Nebylo by to nic levného. A pak už hurá na nový barevný melír. Podívejte se, jak dopadly slečny a dámy v proměnách, které vidíte. Je to nejen inspirace, ale také ukázka, která vás při volbě barevného melíru nevrhne do neznáma. Vidíte přece, jak dobře to dopadlo!

Tři top účesy s barevným melírem od amerických kadeřníků soutěžících v NAHA 2014. Zleva: Alina Friesen (A Michael Levine Salon Group, Vancouver, BC, fotograf: Kale Friesen), Loretta Tom (Salon Haze, Vancouver, BC, fotograf: Matthew Burditt), Chrystofer Benson (South Weber, UT, fotograf: Joseph Cartright)

Tři top účesy s barevným melírem od amerických kadeřníků soutěžících v NAHA 2014. Zleva: Alina Friesen (A Michael Levine Salon Group, Vancouver, BC, fotograf: Kale Friesen), Loretta Tom (Salon Haze, Vancouver, BC, fotograf: Matthew Burditt), Chrystofer Benson (South Weber, UT, fotograf: Joseph Cartright)

Nejlepší barevný melír předvedl Chrystofer Benson

Z pěti finalistů v NAHA 2014 v kategorii Haircolor nakonec se svými barevnými melíry zvítězil Chrystofer Benson. Vlasy ostříhané jako bob a asymetrické mikádo dostaly nádherný barevný melír v odvážných barvách, kde základ tvoří zářivá sluneční žlutá, kobaltově modrá a barva roku 2014 – radiant orchid. Kdo se v trendy barvách letošního roku a také podzimu a zimy ztrácí, ten se může podívat na speciální článek.

Barevný melír – Chrystofer Bergson

Kadeřník: Chrystofer Bergson

South Weber, UT

Fotograf: Joseph Cartright

Barevný melír dalších finalistů NAHA 2014

Podívejte se také na další kolekce NAHA 2014 – Haircolor s barevným melírem. Mezi nejlepšími je barevný melír plný duhových odlesků od Berry Bachen, módní barevný melír v trendy růžové, fialové a modré od Alina Friesen, odvážné barvy od Daniel Rubin a zářící moderní melír Loretta Tom.

Barevný melír –Berry Bachen

Kadeřník: Berry Bachen

MAINENTRANCE Artists

New York, NY

Fotograf: DJ Riggs

Barevný melír –Alina Friesen

Kadeřník: Alina Friesen

A Michael Levine Salon Group

Vancouver, BC

Fotograf Kale Friesen

Barevný melír –Daniel Rubin

Kadeřník: Daniel Rubin

Dennis Bartolomei

Chicago, IL

Fotograf: Babak

Barevný melír –Loretta Tom

Kadeřník: Loretta Tom

Salon Haze

Vancouver, BC

Fotograf: Matthew Burditt

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků v NAHA 2014

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník