Barevné vlasy jsou pro někoho lákadlem, pro někoho nemyslitelným účesem. Ale těm v dýmových odstínech od D&J Ambrose musí podlehnout každý.

Skvostně barevné vlasy z kolekce dámských účesů D&J Ambrose našly inspiraci v postapokalyptických filmových vizích. Ale to nemusí odradit ani zaryté odmítače tohoto žánru, protože účesy jsou to skutečně úžasné. Multibarevné vlasy jsou navíc díky dýmovému efektu velice decentní a i konzervativní ženy odpustí účesu kombinaci hned třech barev nebo dokonce zelenou v účesu. Kamufláž i zvířecí printy vypadají v podání D&J Ambrose decentně a šarmantně. Barevné vlasy si v kolekcí hrají s přechody a tlumenými odstíny.

Barevné vlasy v úžasných dýmových odstínech podle D&J Ambrose.

Barevné vlasy v úžasných dýmových odstínech podle D&J Ambrose.

Barevné vlasy úplně jinak

Moderní účesy pro rok 2014 i 2015 si libují v pastelech a také ve výraznějších barvách, vlasy se barví do výrazných odstínů vína Marsala nebo do barvy tradičního nápoje Sangria a to vždy s vysokým leskem. Nyní však vidíme, že i matné dýmové barevné vlasy mohou vypadat úchvatně. S barevnými vlasy ve stylu D&J Ambrose nazvané New World Order rozhodně vybočíte z řady a stanete se terčem dotazů, kde jste k tak dokonalému účesu přišla.

FOTOGALERIE: Barevné vlasy podle D&J Ambrose

O kolekci účesů

Kadeřnický salon: D&J Ambrose

Název kolekce účesů: New World Order

Barevné vlasy: Clayde Baumann

Vlasový styling: Darren Ambrose

Make-up: Lan Nguyen

Módní stylista: Jackie Ambrose

Fotografie: Gary Nunn

Zdroj obrázků: D&J Ambrose

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník