Kadeřnická esa, Brian Gallagher a Matthew Horner představili svoje barevné vlasy v kolekci účesů nazvané Spellbound. Okouzlení budete také!

Pestré barevné vlasy a účesy postavené na pestrých nebo netradičních barvách fascinují. Vypadají úžasně na hladkých vrstvených střizích, ale také v kombinaci s výraznější texturou vlasů. Gallagher&Horner se ve své kolekci účesů Spellbound rovněž rozhodl vsadit na barevnost. Blond vlasy zmodraly, brunetka s vyžehlenými vlasy prokoukla ve fialových odstínech, další blondýnky se proměnily v krásky s růžovými nebo oranžovým vlasy. Přestože rozhodně nejde o barvy vlasů, jež bychom si nesly ve svém genetickém kódu, je až zarážející, jak přirozeně ve výsledku působí. Brian Gallagher a Gallagher Horner kouzlí z nepostřehnutelnými přechody i s propracovaným zakomponováním barvy do střihu vlasů.

Barevné vlasy z kolekce Gallagher&Horner – Spellbound.

Barevné vlasy z kolekce Gallagher&Horner – Spellbound.

Barevné vlasy jako genetická mutace

Přestože rozhodně nejde o barvy vlasů, jež bychom si nesly ve svém genetickém kódu, je až zarážející, jak přirozené ve výsledku působí. Brian Gallagher a Gallagher Horner kouzlí z nepostřehnutelnými přechody i s propracovaným zakomponováním barvy do střihu vlasů. Mít modré, žluté, oranžové nebo fialové vlasy vám může připadat přirozenější, než nepovedený odstín blond či brunet barvy vlasů. Je na čase přestat se bát barevných účesů. Barevné vlasy jsou fenomén, který je třeba zkusit.

FOTOGALERIE: Barevné vlasy podle Gallagher&Horner

O kolekci účesů

Kadeřnický salon: Gallagher&Horner

Název kolekce: Spellbound

Fotograf: Andrew O’Toole

Stlyling: Clare Frith

Make-up: Clare Reed

Zdroj obrázků: účesy z kolekce Gallagher&Horner – Spellbound

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník