Babylights je oblíbenou barvící technikou. Znáte tento trend? Pokud ne, podívejte se, jaké mohou být vaše vlasy díky tomuto způsobu melírování.

Hledáte zajímavé tipy na účesy s melírem? Technika barvení vlasů a melírování nazvaná Babylights (někdy také Baby lights, určitě ne Babylight nebo Baby light) je melír, který vytváří ve vlasech přirozeně vypadající jemné proužky v jiném tónu. Všechny použité odstíny jsou však použité rovnoměrně a žádná z barev není co do plochy vlasů dominantní. Barvení metodou Babylights je velice náročné. Obvykle si pro kadeřníka vyčleňte až dvojnásobek času oproti běžnému melíru. Náročnosti odpovídá také vyšší cena barvení Babylights.

Babylights je typ melíru, který lze aplikovat na všechny barvy vlasů – na blond, brunet i třeba na načervenalé odstíny.

Babylights je typ melíru, který lze aplikovat na všechny barvy vlasů – na blond, brunet i třeba na načervenalé odstíny.

Proč si zvolit barvení metodou Babylights?

  • Babylights barvení vlasů vypadá velice přirozeně.
  • Umí docela nenápadně odrůstat a bez nutnosti dalšího barvení může vydržet i 3 měsíce. Záleží ale na více faktorech.
  • Babylights melír vypadá velice delikátně a tato technika je považována za melír budoucnosti!
  • Dobře provedený Babylights umí vydržet 12 až 14 týdnů pokud je aplikovaný jenom parciálně, tedy na částech hlavy.
  • Vlasy s Babylights barvou vypadají jako políbené slunce a také objemné.

L’Oréal Professionnel uvedl v květnu 2015 na trh novou řadu zesvětlujících produktů vytvořenou ve spolupráci s kadeřníky. Jmenuje se Blond studio. V rámci ní byl představen také účes Babylights.

Pro koho se technika barvení Babylights hodí?

Sluší všem odstínům vlasů, ale ty nejpovedenější výsledky dává Babylights na blond vlasech. Právě ony s Babylights melírem vyniknou nejvíce. Technice se říká také multidimenzionální barvení a je pravdou, že zejména blond vlasy dostanou díky Baby lights další dimenze. Světlejší části vlasů účes rozjasňují, tmavší mu dávají zajímavou hloubku.

Takto si s Babylights technikou barvení poradil kadeřník Honza Kořínek. Techniku vidíte použitou na zpěvačce Kateřině Mátlové.

Takto si s Babylights technikou barvení poradil kadeřník Honza Kořínek. Techniku vidíte použitou na zpěvačce Kateřině Mátlové.

A proč se vlastně tato technika jmenuje Babylights? Protože nádherně prosvětluje účes a ve výsledku připomíná krásu jemných dětských vlásků.

FOTOGALERIE: Babylights – Inspirace z internetu

Zdroj obrázků: repro Byrdie.com, Maneaddicts.com, Sheereluxe.com, L’Oréal Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník