Babylights
Babylights

Babylights

Babylights – podívejte se, co vše tato melírovací technika barvení vlasů umí, pro koho se hodí a na jakých vlasech vypadá nejlépe.

Víte co je Babylights? Babylights, někdy také Baby lights (ale pozor, ne Babylight, ani Baby light) je speciální melírovací barvící technika vlasů. Jde o zesvětlovací melírovací techniku, která může být aplikována na vaši původní barvu, nebo na upravenou barvu. Nezáleží na tom, jestli jste blondýna, brunetka nebo zrzka, případně máte jinou barvu vlasů. Přesto je to však technika, která sluší naprosto nejvíce blondýnkám.

Babylights ve své nejtypičtější podobě.
Babylights ve své nejtypičtější podobě.

Melírování Babylight je pracné, protože si zakládá na barvení co nejmenších pramínků a i ty barví nebo spíše odbarvují jen sporadicky. Výsledným efektem má být přirozeně vypadající účes s vlasy jako vyšisovanými od sluníčka. Malé prameny ve světlejších tónech dají celkovému účesu optický objem. Důležité je, že by žádný z odstínů neměl ve vlasech dominovat. Světlejších i tmavších vlasů by mělo být zhruba stejně.

Babylights na tmavých brunet vlasech.
Babylights na tmavých brunet vlasech.

Podle čeho se melírovací technika Babylights jmenuje?

Metoda barvení Babylights dostala své jméno podle dětských vlasů. Ty totiž připomíná. Vlasy vypadají hedvábně jemně a Babylights technika barvení jim dává podobu, jakou vidíme na nádherných dětských vlasech.

Babylights inspirovaly dětské vlásky.
Babylights inspirovaly dětské vlásky.

Pro jaké délky vlasů se Babylights hodí?

Babylights skvěle ozvláštní rovné i vlnité vlasy. Může se aplikovat do dlouhých vlasů i do vlasů krátkých. Na polodlouhých vlasech vypadá naprosto dokonale.

Jak už bylo řečeno, zesvětlení se může aplikovat do přirozené barvy vlasů i do vlasů barvených. Na barvě rovněž nezáleží a vlasy mohou být blond, brunet nebo jinak barevné.

Babylights na dlouhých blond vlasech.
Babylights na dlouhých blond vlasech.
Babylights na dlouhých blond vlasech.
Babylights na dlouhých blond vlasech.

Babylights a trvanlivost melíru

  • Pokud technikou Babylights melírujete celé délky, je trvanlivost melíru 8 týdnů.
  • Pokud Babylights aplikujete jen na části vlasů, trvanlivost účesu a barvení se výrazně prodlužuje a to až na 12 až 14 týdnů.

Časová náročnost Babylights

Dobře provedené Babylights zabere kadeřníkovi až dvojnásobek času ve srovnání s klasickým melírováním. Vyčleňte si proto dost času a nejlépe, dopředu při objednávání u kadeřníka upozorněte na to, že máte zájem o zesvětlení a melírování vlasů právě touto metodou,

Cena Babylights

Kolik stojí barvení Babylights? Vzhledem k časové náročnosti jde o dražší metodu barvení. V zahraničí si u dlouhých vlasů za Babylights účtují kadeřníci až 550 dolaru, což je něco přes 10 000 Kč. V našich podmínkách a při naší kupní síle je cena nižší, podle délky vlasů obvykle od 2500 Kč u krátkých vlasů až do 6000 Kč u vlasů dlouhých.

Zdroj obrázků: internet – Google, Rosesswifthair.com, Mg-hair.com, Redroguesalon.wordpress.com, Girlpower.it

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník