Postava anděla z kvalitní keramiky dokáže být nádhernou a současně symbolickou ozdobou vašeho interiéru, ale i hezkým, třeba vánočním dárkem.

Symbol anděla se používá nejen v křesťanské tradici. Anděl jako ochránce se objevil již v dávných kulturách před našim letopočtem. Podle židovských tradic má každý z nás svého strážného anděla a tato tradice se přenesla i do křesťanské kultury. Andělé a andělíčci se objevují jako ochránci našich domácností v podobě různých sošek, figurek, symbolů, obrazů nebo svící. Mají nás chránit po celý rok, přesto však ještě více patří k symbolice předvánočního a vánočního času. Anděl je nádhernou symbolickou dekorací, která by měla být součásti každého bytu. A nejen to. Svého anděla strážného by měl mít každý. Berte to jako skvělý tip, jak obdarovat svoji rodinu a známé třeba letos o Vánocích.

Keramičtí andělé jsou skvělým tipem na dárek. Jsou z dílny Keramika Andreas.

Keramičtí andělé jsou skvělým tipem na dárek. Jsou z dílny Keramika Andreas.

Keramický anděl jako dárek

Hledáte originálního anděla jako dárek? Vsaďte rozhodně na keramiku. Přestože jsou v nabídce obchodů různí andělé odlévaní z polyresinu, kouzlo dekorace zůstává v ruční práci a v přírodní keramice. Takto povedené figurky i závěsné ozdoby s andělem nabízí Keramika Andreas. V nabídce keramické dílny najdete nádherné reliéfní dekorace s andělem na zeď nebo na dveře, keramické sošky, závěsné objekty nebo svícny s andělem. Mnoho figurek nese současně poselství v podobě různých nápisů – od „Dej bůh štěstí tomu domu“ až po nápisy jako „Anděl strážný“, „Anděl lásky“, „Anděl naděje“ nebo „Anděl zdraví“. Keramický anděl je krásnou dekorací pro váš byt či dům, a současně skvělý nápad na dárek s duševní hodnotou, třeba k blížícím se vánočním svátkům.

Anděl patří mezi symboly Vánoc i mezi oblíbené motivy pro různé dárky. Keramičtí andělé na obrázku jsou z dílny Keramika Andreas.

Anděl patří mezi symboly Vánoc i mezi oblíbené motivy pro různé dárky. Keramičtí andělé na obrázku jsou z dílny Keramika Andreas.

Keramika Andreas

Keramická dílna Keramika Andreas patřící Jiřímu Andreasovi nabízí vlastní originální keramické produkty. Firma provozuje vlastní e-shop, takže si kterékoliv zboží snadno objednáte přímo v něm. Nejen před Vánocemi, ale i kdykoliv během roku tak v e-shopu Keramika-andreas.cz koupíte keramické dárky pro muže, pro ženy, děti pro babičku či dědu, k svatbám a výročím, k narozeninám nebo z lásky. Případně si zde pořídíte keramické dekorace pro svůj byt či dům. Mezi nejoblíbenější motivy patří právě anděl. Keramika Andreas však nabízí i čarodějnice, kočky, psy, koně kravičky, ptáky, ryby, sovy sluníčka, slony a mnoho dalších oblíbených motivů.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník